דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

פרסום משרות חינם

בעוד שחברות השמה רבות גובות מכם כספים על המודעות שאתם מפרסמים, אנו כאן בג'וב קרוב מציעים לכם את האפשרות של פרסום משרות חינם באתר האינטרנט שלנו. אנו מבינים את הצורך בכוח אדם איכותי, ומאפשרים לכם המעסיקים לבצע השמה איכותית באופן מידי. אצלנו באתר תוכלו לבצע הכנסת משרות חינם, מבלי הרשמה או בתשלום חודשי כפי שגובים ממכם האתרים המתחרים. התוצאות שלנו מדברות בעד עצמן, תנסו ותיווכחו בעצמכם!

הצורך בכוח אדם איכותי

חיפוש משרות הוא משהו שכל אדם נתקל בו בשלב כזה או אחר בחיים. מעסיקים רבים משקיעים מאמצים בלתי נדלים בחיפוש העובדים המתאימים ובסינון של אלו שאינם מתאימים למשרה או למקום העבודה המציע אותה. כוח אדם איכותי הוא מצרך נדיר בימינו, ותהליכי המיון והגיוס הדרושים להשמה איכותית למקומות עבודה יכולים לקחת זמן רב. בכל חברה וחנות, מסעדה ופאב, מפעל או ארגון נדרש כוח אדם איכותי שמסונן מבעוד מועד בתהליכי הגיוס השונים לפי קריטריונים כאלה ואחרים שמטרתם לוודא את התאמתו של המועמד למקום העבודה ולמשרה עליה הוא מתמודד.

השמה איכותית באופן מידי

על מנת לחסוך בתהליכי ההשמה הנדרשים למציאת עובדים חדשים למקום עבודה והעסקתם בו, כדאי מאוד לבצע את הסינון הראשוני מבעוד מועד. אחד האלמנטים הבולטים ביותר בנשירת עובדים ממקומות עבודה הוא מרחק מהבית או ממקום הלימודים שלהם. מדובר באלמנט שחיקה משמעותי מאוד, מכיוון ששעות הנסיעה והמאמץ הנדרש בהגעה למקום העבודה אינם נושאים פרי או תמורה כספית עבור העובד, דבר שיכול להוריד את המוטיבציה של העובד לאורך זמן ולגרור לנשירתו ממקום העבודה. אנו מאפשרים לכם לבצע פרסום משרות חינם על מנת לבצע תהליכי השמה איכותיים וסינון מקדים על סמך מיקום גיאוגרפי. כשאתם מקבלים מאיתנו פניות של מועמדים לעבודה, אתם יכולים להיות בטוחים שהם כבר עשו עבורכם את הסינון הראשוני, ובדקו שמקום העבודה והמשרה שאתם מציעים להם נמצאים בסביבה גיאוגרפית שמתאימה להם.

הכנסת משרות חינם

הזנה של משרות חדשות באתר שלנו היא פשוטה ויעילה והכי חשוב – מתבצעת בחינם! אם אתם מעוניינים לבצע הכנסת משרות חינם, כל שעליכם לעשות הוא להירשם כמעסיקים בעמוד ההרשמה המתאים. עליכם למלא את פרטיכם האישיים ופרטים ליצירת קשר, ואתם מוכנים לבצע פרסום משרות חינם באתר שלנו. תוכלו לראות שתוך זמן קצר מפרסום המשרה תתחילו לקבל פניות של מועמדים פוטנציאליים הנמצאים בקרבה גיאוגרפית מתאימה למקום בו אתם מציעים את העבודה.

עוד בנושא חיפוש עבודה

קורות חיים שאין מה לכתוב ניסיון עבודה צריך לצבור וכמובן שצריך להתחיל מהתחלה ולכן, כאשר מחפשים עבודה בפעם הראשונה – בין אם לאחר השירות הצבאי או אחרי הלימודים באוניברסיטה – רבים שואלים את עצמם, אז מה אפשר לכתוב בקורות החיים? אז כשאין ניסיון, או במילים אחרות אין כמעט "קורות" מה אפשר לכתוב?
לצלוח את הראיון בביטחון ראיון עבודה הוא האתגר המלחיץ ביותר לאנשים רבים, גם כאלה שהתנסו כבר בעבודות רבות. כדי לא להרוס לעצמכם בראיון העבודה הבא, קבלו כמה רעיונות קלים ליישום, שיבטיחו שתעברו את הראיון בשלום.
איך לכתוב קורות חיים מנצחים? מסמך קורות החיים הוא למעשה חלון הראווה שלכם. בדיוק כמו שאנו הולכים לקניות בקניון ופעמים רבות ההחלטה האם להיכנס לחנות אחת ולדלג על אחרת היא בהתאם לאופן בו מוצגים הפריטים בחלון הראווה שלה, כך בדיוק המעסיק יקבע האם להמשיך לקרוא את המסמך או לדלג עליו למועמד הבא בהתאם לאופן ולצורה בו הוא נכתב.
נקה סגור