דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
כתובת מגורים/מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

פרסום משרות חינם

בעוד שחברות השמה רבות גובות מכם כספים על המודעות שאתם מפרסמים, אנו כאן בג'וב קרוב מציעים לכם את האפשרות של פרסום משרות חינם באתר האינטרנט שלנו. אנו מבינים את הצורך בכוח אדם איכותי, ומאפשרים לכם המעסיקים לבצע השמה איכותית באופן מידי. אצלנו באתר תוכלו לבצע הכנסת משרות חינם, מבלי הרשמה או בתשלום חודשי כפי שגובים ממכם האתרים המתחרים. התוצאות שלנו מדברות בעד עצמן, תנסו ותיווכחו בעצמכם!

הצורך בכוח אדם איכותי

חיפוש משרות הוא משהו שכל אדם נתקל בו בשלב כזה או אחר בחיים. מעסיקים רבים משקיעים מאמצים בלתי נדלים בחיפוש העובדים המתאימים ובסינון של אלו שאינם מתאימים למשרה או למקום העבודה המציע אותה. כוח אדם איכותי הוא מצרך נדיר בימינו, ותהליכי המיון והגיוס הדרושים להשמה איכותית למקומות עבודה יכולים לקחת זמן רב. בכל חברה וחנות, מסעדה ופאב, מפעל או ארגון נדרש כוח אדם איכותי שמסונן מבעוד מועד בתהליכי הגיוס השונים לפי קריטריונים כאלה ואחרים שמטרתם לוודא את התאמתו של המועמד למקום העבודה ולמשרה עליה הוא מתמודד.

השמה איכותית באופן מידי

על מנת לחסוך בתהליכי ההשמה הנדרשים למציאת עובדים חדשים למקום עבודה והעסקתם בו, כדאי מאוד לבצע את הסינון הראשוני מבעוד מועד. אחד האלמנטים הבולטים ביותר בנשירת עובדים ממקומות עבודה הוא מרחק מהבית או ממקום הלימודים שלהם. מדובר באלמנט שחיקה משמעותי מאוד, מכיוון ששעות הנסיעה והמאמץ הנדרש בהגעה למקום העבודה אינם נושאים פרי או תמורה כספית עבור העובד, דבר שיכול להוריד את המוטיבציה של העובד לאורך זמן ולגרור לנשירתו ממקום העבודה. אנו מאפשרים לכם לבצע פרסום משרות חינם על מנת לבצע תהליכי השמה איכותיים וסינון מקדים על סמך מיקום גיאוגרפי. כשאתם מקבלים מאיתנו פניות של מועמדים לעבודה, אתם יכולים להיות בטוחים שהם כבר עשו עבורכם את הסינון הראשוני, ובדקו שמקום העבודה והמשרה שאתם מציעים להם נמצאים בסביבה גיאוגרפית שמתאימה להם.

הכנסת משרות חינם

הזנה של משרות חדשות באתר שלנו היא פשוטה ויעילה והכי חשוב – מתבצעת בחינם! אם אתם מעוניינים לבצע הכנסת משרות חינם, כל שעליכם לעשות הוא להירשם כמעסיקים בעמוד ההרשמה המתאים. עליכם למלא את פרטיכם האישיים ופרטים ליצירת קשר, ואתם מוכנים לבצע פרסום משרות חינם באתר שלנו. תוכלו לראות שתוך זמן קצר מפרסום המשרה תתחילו לקבל פניות של מועמדים פוטנציאליים הנמצאים בקרבה גיאוגרפית מתאימה למקום בו אתם מציעים את העבודה.

עוד בנושא חיפוש עבודה

משרות פנויות בדרום יש כאלה שיגידו שמציאת משרות פנויות בדרום היא מטלה לא פשוטה, וכי רמת האבטלה בדרום הארץ היא גבוהה משאר חלקי הארץ, אך אנשים שהתנסו במערכת החיפוש היחודית שלנו יאמרו דוקא אחרת
לחזור לשוק העבודה לאחר מספר שנים בהם לא עבדתם מסיבות שונות, לידה של ילדים, חופשה ארוכה, משבר ממושך או כל סיבה אחרת – החלטתם לחזור העבודה. לא מדובר במשימה פשוטה בחיפוש עבודה שוב לאחר תקופת נתק אך היא בהחלט אפשרית
כמו כפפה ליד? כך תחליטו אם מקום העבודה מתאים לכם האם יש לכם מושג מהו מקום העבודה המתאים לכם יותר מכל? מהו סוג החברה בה כדאי לכם לעבוד? איזה סוג של ארגון? הנה כמה עצות על מנת שתמצאו לעצמכם את מקום העבודה האולטימטיבי.