דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי סוכן חכם שלום אורח הרשם פרסם משרה
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

אתר חיפוש עבודה חינם

קיימים מספר אתרי השמה המהווים אתרי חיפוש עבודה חינם. בשונה מחברות ההשמה הפרונטליות, אין מדובר בארגון כוח אדם אשר מרוויח מעבודתך-אתה, אלא באחד שנועד לסייע לך למצוא עבודה ללא כל תמורה. אנו, ב-JOBKAROV, דוגלים בגישה מקצועית המבקשת להצליב בין תחומי כישורייך ויכולותייך לבין מעסיקים הדורשים דרישות אלו. כך שלמעשה אנו מאפשרים לך לפגוש במעסיקים המובילים במשק אשר מחפשים עובדים בתחומך.

שוק העבודה המקצועית

שוק זה נועד לאקדמאים, בעלי תעודה על תיכונית, או תעודה בכל מקצוע אחר. במסלול זה, אתה מוסר את קורות החיים שלך בציון מוסדות הלימוד, התעודות הקיימות שלך והניסיון הקודם התחום. המעסיק ידאג לקבל רק פניות בהיקף ההכשרה אשר הוא ביקש. כך, ייווצר מצב שאתה, כבעל הכשרה ברמה מסוימת, תוכל לעבוד במקומות עבודה הדורשים בעל מקצוע ברמתך.

שוק משרות כלליות

שוק זה מתמקד במשרות אשר לא נדרשת הכשרה בבית ספר או מוסד אקדמאי כלשהו על מנת לעבוד בהן. החל מעבודות מועדפות לחיילים משוחררים ועד לעבודות כמו שמירה, שרות לקוחות, וניקיון. במסלול זה, עלייך להגיש קורות חיים ואנו נמצא לך משרה אשר תתאים ללוח הזמנים שלך ותהיה נגישה עבורך מבחינת הגעה.

טיפים חשובים: כתיבת קורות חיים עבור אתרי חיפוש עבודה חינם

1. מומלץ לרשום תמיד את העיסוק המתקדם ביותר/הדיפלומה הלימודית הגבוהה ביותר בתחילת המסמך. לדוגמה, אם מסלול העבודות שלך הוא: "עבודה מועדפת, עבודה במוקד שירות, עבודה כמזכיר לאחר קורס אדמיניסטרציה" יהיה זה נכון לרשום זאת:
2009-כיום: מזכיר בחברה לאחר קורס אדמיניסטרציה.
2008-2009: עבודה במוקד שירות.
2007-2008: עבודה מועדפת.
לא מומלץ לרשום זאת בסדר הופעה הפוך כי אז המעסיק, שממיין מאות עד אלפי קורות חיים בשבוע, לא יקרא את קורות חייך, ויעבור הלאה: הוא יחשוב שהעיסוק המתקדם פחות הוא גולת הכותרת שלך, ובכך יפספס הזדמנות להכיר אדם כה איכותי כמוך.

2. מומלץ לרשום תמיד את כל התעודות והתארים שלרשותך. ידוע כי חלק מהמועמדים לעבודה מעדיפים להצניע פרטים מסוימים כדי לא להיתפס כ OVER QUALIFIED אך יהיה זה צעד לא מומלץ, משום שבמהלך העבודה – תגלו בכוחות עצמכם שכנראה תעדיפו להתקדם לתפקיד שמתאים יותר לכישוריכם.

עוד בנושא חיפוש עבודה

חיפוש עבודה בשרון לעומת תל אביב אזור השרון הצמוד ללב ליבו הפועם של מדינת ישראל – תל אביב, מושווה פעמים רבות לתל אביב מבחינות רבות. בעמוד זה נבחן האם חיפוש עבודה בשרון לעומת תל אביב יהיה קל יותר, ונבדוק למי מתאימה העבודה בשרון ולמי העבודה בתל אביב
משרות פנויות בצפון מחפשים משרות פנויות בצפון? אתם בעמוד הנכון! כאן תמצאו את העבודה המושלמת בשבילכם, במרחק קצר מהבית. כבר לא צריך לנסוע מרחקים גדולים בזכות המערכת החדשנית שלנו ...
חיפוש עבודה לנוער אצלנו בג'וב קרוב תמצאו כל סוג של עבודה שאתם צריכים. חיפוש עבודה לנוער בקרבתכם וסביבתם המידית מעולם לא היה קל יותר עם האפליקציה החדשנית שלנו ועם שירות המיקום הגיאוגרפי שהאתר שלנו מציע.
חיפוש עבודה בדרום - כל אחד יכול במאה ה-21 העבודה היא חלק בלתי נפרד מחיינו, לצערנו ישנן תקופות ארוכות בהן אנחנו מחוסרי עבודה או חוששים למקום העבודה שלנו. אז מה בעצם אנו יכולים לעשות בתקופה בה אין לנו עבודה ואנו כל כך משתוקקים לעבוד? ואיך מכינים את עצמנו ליום סגריר בו יתקיימו קיצוצים במקום העבודה שלנו?
נקה סגור