דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

אתר חיפוש עבודה חינם

קיימים מספר אתרי השמה המהווים אתרי חיפוש עבודה חינם. בשונה מחברות ההשמה הפרונטליות, אין מדובר בארגון כוח אדם אשר מרוויח מעבודתך-אתה, אלא באחד שנועד לסייע לך למצוא עבודה ללא כל תמורה. אנו, ב-JOBKAROV, דוגלים בגישה מקצועית המבקשת להצליב בין תחומי כישורייך ויכולותייך לבין מעסיקים הדורשים דרישות אלו. כך שלמעשה אנו מאפשרים לך לפגוש במעסיקים המובילים במשק אשר מחפשים עובדים בתחומך.

שוק העבודה המקצועית

שוק זה נועד לאקדמאים, בעלי תעודה על תיכונית, או תעודה בכל מקצוע אחר. במסלול זה, אתה מוסר את קורות החיים שלך בציון מוסדות הלימוד, התעודות הקיימות שלך והניסיון הקודם התחום. המעסיק ידאג לקבל רק פניות בהיקף ההכשרה אשר הוא ביקש. כך, ייווצר מצב שאתה, כבעל הכשרה ברמה מסוימת, תוכל לעבוד במקומות עבודה הדורשים בעל מקצוע ברמתך.

שוק משרות כלליות

שוק זה מתמקד במשרות אשר לא נדרשת הכשרה בבית ספר או מוסד אקדמאי כלשהו על מנת לעבוד בהן. החל מעבודות מועדפות לחיילים משוחררים ועד לעבודות כמו שמירה, שרות לקוחות, וניקיון. במסלול זה, עלייך להגיש קורות חיים ואנו נמצא לך משרה אשר תתאים ללוח הזמנים שלך ותהיה נגישה עבורך מבחינת הגעה.

טיפים חשובים: כתיבת קורות חיים עבור אתרי חיפוש עבודה חינם

1. מומלץ לרשום תמיד את העיסוק המתקדם ביותר/הדיפלומה הלימודית הגבוהה ביותר בתחילת המסמך. לדוגמה, אם מסלול העבודות שלך הוא: "עבודה מועדפת, עבודה במוקד שירות, עבודה כמזכיר לאחר קורס אדמיניסטרציה" יהיה זה נכון לרשום זאת:
2009-כיום: מזכיר בחברה לאחר קורס אדמיניסטרציה.
2008-2009: עבודה במוקד שירות.
2007-2008: עבודה מועדפת.
לא מומלץ לרשום זאת בסדר הופעה הפוך כי אז המעסיק, שממיין מאות עד אלפי קורות חיים בשבוע, לא יקרא את קורות חייך, ויעבור הלאה: הוא יחשוב שהעיסוק המתקדם פחות הוא גולת הכותרת שלך, ובכך יפספס הזדמנות להכיר אדם כה איכותי כמוך.

2. מומלץ לרשום תמיד את כל התעודות והתארים שלרשותך. ידוע כי חלק מהמועמדים לעבודה מעדיפים להצניע פרטים מסוימים כדי לא להיתפס כ OVER QUALIFIED אך יהיה זה צעד לא מומלץ, משום שבמהלך העבודה – תגלו בכוחות עצמכם שכנראה תעדיפו להתקדם לתפקיד שמתאים יותר לכישוריכם.

עוד בנושא חיפוש עבודה

לא נרדמים? התפקוד שלכם בעבודה עלול להיפגע! שינה טובה, מעבר היותה מאוד מספקת ומפנקת, תורמת באופן ישיר לטעינת מצברים פיזיולוגים ומשמרת רמת רעננות ותפקודיות גבוה בבני האדם. כאשר השינה שלנו נפגעת ונמנעת מאיתנו האפשרות של טעינה מחדש התוצאות עלולות להיות הרסניות ביותר לגוף ולנפש.
איך לשלב אמהות וקריירה בפתיחת רב המכר "איך היא עושה את זה?" (הוצאת מטר), המגולל את הדילמות הלא נגמרות, המאבקים, המתחים וגם ההנאות של הנשים שמנסות לשלב את היותן אמהות וגם קריירה, מתארת הסופרת אליסון פירסון...
איך להתכונן לריאיון עבודה מברוכ. עברת את השלב הראשון של סינון קורות החיים והזמינו אותך לראיון עבודה. אם הגעת לשלב הזה כנראה שיש לך את הכישורים המתאימים וכעת מה שנותר הוא לעשות את הרושם הנכון שישכנע את המעסיק הפוטנציאלי כי אתם האדם המתאים לתפקיד הנחשק.
להתאים את קורות החיים למשרה אחת הטעויות הנפוצות ביותר שגורמת לכך שמועמדים לא מוזמנים לראיונות היא שקורות החיים שלהם לא מתאימים למשרה המבוקשת. זה ברור, אך הבעיה היא..
נקה סגור