דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך לצפייה בסרטון הסבר

רשימת חברות שמתחילים באות ע'

[הכל] [א] [ב] [ג] [ד] [ה] [ו] [ז] [ח] [ט] [י] [כ] [ל] [מ] [נ] [ס] [ע] [פ] [צ] [ק] [ר] [ש] [ת]
 • עבודה עברית
  עבודה עברית הינה קבוצת כח אדם ארצית אשר הוקמה בשנת 2003 ועוסקת בהשמה ואיוש כח אדם ברמות תפקידים שונות ומגוונות בתחומי תעשייה, לוגיסטיקה, מלונאות, רשתות אופנה, רשתות מזון , הייטק ואדמיניסטרציה. עבודה עברית מעסיקה אלפי עובדים בשנה, משרתת מאות לקוחות פעילים בשליטה במספר סניפים ברחבי הארץ המבטיחים כיסוי נאות ופריסה רחבה.
  מס' משרות: 139

  לכל משרות עבודה עברית
 • ענאל השמת עובדים בע"מ
  חברת השמה
  מס' משרות: 106

  לכל משרות ענאל השמת עובדים בע"מ
 • עמיתים ד.ר. בע"מ
  חב’ "עמיתים מיון והשמת עובדים" עוסקת בהשמת עובדים מקצועיים וכללים בכל התחומים. לחברה מאגר עובדים מקצועיים בתחומים רבים.בין הלקוחות החברה נמנים חברות ומפעלים גדולים כגון: קבוצת נטו , ביכורי השדה , רנואר , רמי לוי ועוד.החברה בעלת רישיון הפעלה ממשרד הכלכלה דגשים בחברה אמינות, רמה מקצועית גבוה ויחס לעובדים.
  מס' משרות: 95

  לכל משרות עמיתים ד.ר. בע"מ
 • עמותת מטב
  העמותה מספקת ללקוחותיה קשת רחבה של שירותים ופתרונות סיעודיים בהתאמה אישית. אנו מתאימים לכל לקוח את המענה הסיעודי הטוב ביותר, מכשירים ומדריכים את המטפלים הסיעודים ומלווים אותם ואתכם על ידי צוות מקצועי ומיומן של עובדים סוציאלים ואחיות מוסמכות.
  מס' משרות: 66

  לכל משרות עמותת מטב
 • עמל ומעבר
  רשת בתי אבות סיעודיים ומגוון שרותי בריאות נוספים
  מס' משרות: 65

  לכל משרות עמל ומעבר
 • עטרה שושני יייעוץ והשמה לבכירים
  מטרתנו - לחבר בין מעסיקים ומחפשי עבודה באזור הצפון. אנו מעניקים לכם - בעלי עסקים, ארגונים ומוסדות, קטנים וגדולים כאחד, שירותי השמה וגיוס ייחודיים' את היכולת למצוא ולבחור את העובדים המוכשרים ביותר בשוק העבודה, ומותאמים ביותר לארגון, לאחר אבחון מעמיק של כל עובד ועובד. אנו מאפשרים לכם - מחפשי העבודה, להכיר את אפשרויות הגיוס הקיימות באיזור מגוריכם, ולבחור היכן תרצו לממש את פוטנציאל העיסוק שלכם, תוך שימת דגש על הקשר הבינאישי וליווי אישי ומקצועי לאורך כל תהליך הגיוס ואחריו. בנוסף, אנו מספקים שירותי ייעוץ ארגוני והדרכה בשלל תחומים לעובדים ומנהלים בארגון, וכן סדנאות אישיות לייעוץ בתחום חיפוש העבודה וניהול קריירה.
  מס' משרות: 46

  לכל משרות עטרה שושני יייעוץ והשמה לבכירים
 • עמינח
  קבוצת עמינח היא תשלובת הרהיטים הגדולה בישראל. במשך למעלה מ-80 שנה עמינח מספקת את מכלול פתרונות השינה והאירוח המובילים בישראל, באיכות בלתי מתפשרת. עמינח הציבה סטנדרטים חדשים של איכות שינה בישראל. עמינח מייצרת ומשווקת את המותגים המובילים בעולם השינה והאירוח: עמינח, King Koil, ספפה, מיטה וחצי, סוויספלקס מערכות מתכווננות, Serta Masterpiece, רים, אמריקן קומפורט, Innovation, ועוד.
  מס' משרות: 45

  לכל משרות עמינח
 • ערוצי עבודה בע"מ
  ערוצי עבודה בע"מ הוקמה בשנת 1991,והינה חברת כוח אדם המעניקה פתרונות כוח אדם זמני וקבוע.החברה מתמחה באיתור,גיוס,והספקה של עובדים מקצועיים,כוח אדם ניהולי,טכני ומיומן בהתאם לדרישות הלקוחות ולצורכיהם.ערוצי עבודה מנהלת מאגר גדול של מועמדים בעלי ידע וניסיון בתחומים רבים. יחודיותה של ערוצי עבודה: איתור,גיוס ומיון מהירים של כוח אדם,הנעשים על ידי צוות מיומן שצבר ידע עשיר וניסיון רב.החברה שמה דגש על מתן יחס אישי והתחשבות מלאה בצורכי הלקוח והמועמד כאחד. אתר החברה http://www.arutzei-avoda.co.il/
  מס' משרות: 45

  לכל משרות ערוצי עבודה בע"מ
 • ע. לפידות בע"מ
  מס' משרות: 41

  לכל משרות ע. לפידות בע"מ
 • עתיד בישום
  חברת “עתיד בישום” מתמחה במתן פתרונות כוללים ומגוונים בתחום משאבי אנוש, אבחון, גיוס והשמת עובדים. במהלך 3 השנים האחרונות הכפילה החברה את פעילותה בכל שנה זו תוך מיזוגן של 3 חברות כ”א והשמה בעלות ותק וניסיון של למעלה מ-20 שנה . לחברה ידע נרחב והיכרות עמוקה עם שוק העבודה הישראלי על כל רבדיו. החברה שוקדת להתאים את תהליכי העבודה לצרכי הלקוח, צרכי המועמד ותנאי השוק המשתנים תוך הקפדה על חדשנות ושילוב כלים טכנולוגיים מתקדמים. לחברת “עתיד בישום” 16 סניפים אשר פרוסים ברחבי הארץ המתמחים במתן מענה מקצועי, מהיר ואיכותי לכלל הלקוחות והמועמדים.
  מס' משרות: 40

  לכל משרות עתיד בישום
 • עמותה לילדים בסיכון
  יחידה גני אשדוד, עיסוק טיפול פרטני וקבוצתי בגנים לילדים בספקטרום האוטיסטי.
  מס' משרות: 36

  לכל משרות עמותה לילדים בסיכון
 • עלונים
  הפצת עלונים (חומר פרסומי) תל דלת/ת.ד
  מס' משרות: 32

  לכל משרות עלונים
 • עמותת צ'יימס ישראל
  עמותת צ'יימס ישראל הינה ארגון ללא מטרת רווח שייעודו לפעול למען שיפור איכות חייהם ושיתופם המלא בקהילה של אנשים עם צרכים מיוחדים, מתוך אמונה כי לאדם עם צרכים מיוחדים הזכות והיכולת לחיות חיים של כבוד ועצמאות תוך מיצוי הפוטנציאל האישי הטמון בו. הדבר נעשה באמצעות פיתוח ומתן מגוון שירותים מקצועיים ורב-תחומיים בסטנדרטים מקצועיים גבוהים תוך שימוש באמצעים ושיטות מודרניות וחדשניות.
  מס' משרות: 31

  לכל משרות עמותת צ'יימס ישראל
 • עיצוב במה
  .
  מס' משרות: 30

  לכל משרות עיצוב במה
 • עמותת גוונים
  עמותת גוונים מעניקה מערך מענים רחב לטווח מגוון של מתמודדים עם מוגבלויות. שיטת העבודה של העמותה מתבססת על גישה אישית וקהילתית - בה כל אדם מבנה את תכנית ההתפתחות האישית שלו, בליווי איש מקצוע מנחה. גישה זו מסייעת לכל אדם לגבש תהליכי קבלת החלטות עצמאיים, ולרכוש את סל הכלים והמיומנויות הנדרשות למימוש המטרות והרצונות האישיים בהווה ובעתיד. תכניות העבודה האישיות משתלבות באחד או יותר מסלי השירות הניתנים בעמותה. העמותה מעניקה שירותי הנחייה ופיתוח מיומנויות בתחום התעסוקה וניהול קריירה, ליווי בעת כניסה למסלולי שירות צבאי ושירות לאומי - אזרחי, לימודי מקצוע ותואר אקדמאי, יזמות עסקית, השתתפות והובלה בזירת המעורבות החברתית, דיור בקהילה ועוד. תהליך העבודה האישי שזור בעשייה קבוצתית, לצד חיבור לקהילה, כחלק מהעצמה אישית וקהילתית, בה כל הצדדים נתרמים.
  מס' משרות: 21

  לכל משרות עמותת גוונים
 • עיריית אשדוד
  עיריית אשדוד
  מס' משרות: 15

  לכל משרות עיריית אשדוד
 • עיתון ישראל היום
  עיתונאות ותקשורת
  מס' משרות: 15

  לכל משרות עיתון ישראל היום
 • עמיר ג'ובס
  כוח אדם
  מס' משרות: 14

  לכל משרות עמיר ג'ובס
 • ענת- גיוס והשמה
  גיוס והשמה
  מס' משרות: 14

  לכל משרות ענת- גיוס והשמה
 • עיריית ראשון לציון
  עיריית ראשון לציון
  מס' משרות: 10

  לכל משרות עיריית ראשון לציון
 • עצמאי
  עצמאי
  מס' משרות: 10

  לכל משרות עצמאי
נקה סגור