דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
כתובת מגורים/מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך לצפייה בסרטון הסבר

רשימת חברות שמתחילים באות ע'

[הכל] [א] [ב] [ג] [ד] [ה] [ו] [ז] [ח] [ט] [י] [כ] [ל] [מ] [נ] [ס] [ע] [פ] [צ] [ק] [ר] [ש] [ת]
 • עבודה עברית
  עבודה עברית הינה קבוצת כח אדם ארצית אשר הוקמה בשנת 2003 ועוסקת בהשמה ואיוש כח אדם ברמות תפקידים שונות ומגוונות בתחומי תעשייה, לוגיסטיקה, מלונאות, רשתות אופנה, רשתות מזון , הייטק ואדמיניסטרציה. עבודה עברית מעסיקה אלפי עובדים בשנה, משרתת מאות לקוחות פעילים בשליטה במספר סניפים ברחבי הארץ המבטיחים כיסוי נאות ופריסה רחבה.
  מס' משרות: 121

  לכל משרות עבודה עברית
 • ענאל השמת עובדים בע"מ
  חברת השמה
  מס' משרות: 109

  לכל משרות ענאל השמת עובדים בע"מ
 • עמותת מטב
  העמותה מספקת ללקוחותיה קשת רחבה של שירותים ופתרונות סיעודיים בהתאמה אישית. אנו מתאימים לכל לקוח את המענה הסיעודי הטוב ביותר, מכשירים ומדריכים את המטפלים הסיעודים ומלווים אותם ואתכם על ידי צוות מקצועי ומיומן של עובדים סוציאלים ואחיות מוסמכות.
  מס' משרות: 104

  לכל משרות עמותת מטב
 • עמיתים ד.ר. בע"מ
  חב’ "עמיתים מיון והשמת עובדים" עוסקת בהשמת עובדים מקצועיים וכללים בכל התחומים. לחברה מאגר עובדים מקצועיים בתחומים רבים.בין הלקוחות החברה נמנים חברות ומפעלים גדולים כגון: קבוצת נטו , ביכורי השדה , רנואר , רמי לוי ועוד.החברה בעלת רישיון הפעלה ממשרד הכלכלה דגשים בחברה אמינות, רמה מקצועית גבוה ויחס לעובדים.
  מס' משרות: 99

  לכל משרות עמיתים ד.ר. בע"מ
 • עתיד בישום
  חברת “עתיד בישום” מתמחה במתן פתרונות כוללים ומגוונים בתחום משאבי אנוש, אבחון, גיוס והשמת עובדים. במהלך 3 השנים האחרונות הכפילה החברה את פעילותה בכל שנה זו תוך מיזוגן של 3 חברות כ”א והשמה בעלות ותק וניסיון של למעלה מ-20 שנה . לחברה ידע נרחב והיכרות עמוקה עם שוק העבודה הישראלי על כל רבדיו. החברה שוקדת להתאים את תהליכי העבודה לצרכי הלקוח, צרכי המועמד ותנאי השוק המשתנים תוך הקפדה על חדשנות ושילוב כלים טכנולוגיים מתקדמים. לחברת “עתיד בישום” 16 סניפים אשר פרוסים ברחבי הארץ המתמחים במתן מענה מקצועי, מהיר ואיכותי לכלל הלקוחות והמועמדים.
  מס' משרות: 72

  לכל משרות עתיד בישום
 • עמותת אנוש
  עמותת אנוש הוקמה ב 1978- במטרה לסייע למתמודדים עם מוגבלות נפשית במהלך השנים פיתחה העמותה שירותי שיקום חדשניים ופורצי דרך, המבוססים על התאמה אישית ועל ערכי גישת ההחלמה, המאפשרים לאדם לחיות חיים מלאים ובעלי משמעות. כיום מפעילה אנוש למעלה מ 60- מרכזי שירות למתמודדים ומרכזי ייעוץ וסיוע לבני משפחה בכל רחבי הארץ. לעמותה כ 700- עובדים מקצועיים ומאות מתנדבים המספקים מענה בתחומי דיור, תעסוקה, חברה ופנאי ויעוץ למשפחות. בתהליך השיקום מושם דגש על השתלבות המתמודד בסביבה שבה הוא חי ועובד, תוך התייחסות מקצועית לא רק אליו כפרט, אלא גם למשפחתו ולחברה הסובבת אותו. התהליך מעוצב כך שיעניק לאדם תחושת שייכות לקהילה, ביטחון ותקווה. עמותת אנוש היא הארגון הגדול ביותר המספק שירותי שיקום בתחום בריאות הנפש בישראל. השירותים ממומנים ברובם על ידי משרד הבריאות באמצעות סל שיקום. אנוש פועלת לקידום זכויותיהם של אנשים המתמודדים עם מוגבלות נפשית ושל בני משפחותיהם באמצעות פעולות סנגור, שינוי מדיניות וקידום חקיקה.
  מס' משרות: 52

  לכל משרות עמותת אנוש
 • עמותת צ'יימס ישראל
  עמותת צ'יימס ישראל הינה ארגון ללא מטרת רווח שייעודו לפעול למען שיפור איכות חייהם ושיתופם המלא בקהילה של אנשים עם צרכים מיוחדים, מתוך אמונה כי לאדם עם צרכים מיוחדים הזכות והיכולת לחיות חיים של כבוד ועצמאות תוך מיצוי הפוטנציאל האישי הטמון בו. הדבר נעשה באמצעות פיתוח ומתן מגוון שירותים מקצועיים ורב-תחומיים בסטנדרטים מקצועיים גבוהים תוך שימוש באמצעים ושיטות מודרניות וחדשניות.
  מס' משרות: 47

  לכל משרות עמותת צ'יימס ישראל
 • עמל ומעבר
  רשת בתי אבות סיעודיים ומגוון שרותי בריאות נוספים
  מס' משרות: 45

  לכל משרות עמל ומעבר
 • ע. לפידות בע"מ
  מס' משרות: 42

  לכל משרות ע. לפידות בע"מ
 • עמותת גוונים
  עמותת גוונים מעניקה מערך מענים רחב לטווח מגוון של מתמודדים עם מוגבלויות. שיטת העבודה של העמותה מתבססת על גישה אישית וקהילתית - בה כל אדם מבנה את תכנית ההתפתחות האישית שלו, בליווי איש מקצוע מנחה. גישה זו מסייעת לכל אדם לגבש תהליכי קבלת החלטות עצמאיים, ולרכוש את סל הכלים והמיומנויות הנדרשות למימוש המטרות והרצונות האישיים בהווה ובעתיד. תכניות העבודה האישיות משתלבות באחד או יותר מסלי השירות הניתנים בעמותה. העמותה מעניקה שירותי הנחייה ופיתוח מיומנויות בתחום התעסוקה וניהול קריירה, ליווי בעת כניסה למסלולי שירות צבאי ושירות לאומי - אזרחי, לימודי מקצוע ותואר אקדמאי, יזמות עסקית, השתתפות והובלה בזירת המעורבות החברתית, דיור בקהילה ועוד. תהליך העבודה האישי שזור בעשייה קבוצתית, לצד חיבור לקהילה, כחלק מהעצמה אישית וקהילתית, בה כל הצדדים נתרמים.
  מס' משרות: 35

  לכל משרות עמותת גוונים
 • עמותה לילדים בסיכון
  יחידה גני אשדוד, עיסוק טיפול פרטני וקבוצתי בגנים לילדים בספקטרום האוטיסטי.
  מס' משרות: 33

  לכל משרות עמותה לילדים בסיכון
 • עיריית ירושלים
  עיריית ירושלים
  מס' משרות: 30

  לכל משרות עיריית ירושלים
 • עטרה שושני יייעוץ והשמה לבכירים
  מטרתנו - לחבר בין מעסיקים ומחפשי עבודה באזור הצפון. אנו מעניקים לכם - בעלי עסקים, ארגונים ומוסדות, קטנים וגדולים כאחד, שירותי השמה וגיוס ייחודיים' את היכולת למצוא ולבחור את העובדים המוכשרים ביותר בשוק העבודה, ומותאמים ביותר לארגון, לאחר אבחון מעמיק של כל עובד ועובד. אנו מאפשרים לכם - מחפשי העבודה, להכיר את אפשרויות הגיוס הקיימות באיזור מגוריכם, ולבחור היכן תרצו לממש את פוטנציאל העיסוק שלכם, תוך שימת דגש על הקשר הבינאישי וליווי אישי ומקצועי לאורך כל תהליך הגיוס ואחריו. בנוסף, אנו מספקים שירותי ייעוץ ארגוני והדרכה בשלל תחומים לעובדים ומנהלים בארגון, וכן סדנאות אישיות לייעוץ בתחום חיפוש העבודה וניהול קריירה.
  מס' משרות: 26

  לכל משרות עטרה שושני יייעוץ והשמה לבכירים
 • עבודה מהבית
  עבודה מהבית
  מס' משרות: 15

  לכל משרות עבודה מהבית
 • עזר מציון
  עזר מציון הינה העמותה הגדולה והמובילה בישראל בתחום הסיוע הפארא-רפואי לחולים ולמוגבלים. עזר מציון מלווה את הנעזרים בכל שלבי ההתמודדות – עוטפת את החולים ומשפחותיהם בחום, באהבה ובמערך רחב של שירותים ייחודיים וחדשניים הניתנים בצורה מקצועית.
  מס' משרות: 14

  לכל משרות עזר מציון
 • עיריית אשדוד
  עיריית אשדוד
  מס' משרות: 13

  לכל משרות עיריית אשדוד
 • עיתון ישראל היום
  חדשות טובות: יש לנו תפקיד מושלם עבורך אנו מזמינים אותך להצטרף ל"ישראל היום" וליהנות מעבורדה מאתגרת, תנאים טובים ומהרבה עניין ולהשתלב במערכת מובילה, מקצועית ודינאמית.
  מס' משרות: 12

  לכל משרות עיתון ישראל היום
 • עצמאי
  עצמאי
  מס' משרות: 12

  לכל משרות עצמאי
 • עיריית תל אביב- רווחה
  עיריית תל אביב- רווחה
  מס' משרות: 10

  לכל משרות עיריית תל אביב- רווחה
 • עיריית הרצליה
  רשות מקומית
  מס' משרות: 9

  לכל משרות עיריית הרצליה
 • עיריית חיפה
  עיריית חיפה
  מס' משרות: 9

  לכל משרות עיריית חיפה