דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי סוכן חכם שלום אורח הרשם פרסם משרה
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

חיפוש עבודה זמנית

בתור מומחי השמה וגיוס עובדים אנו מבינים את הפסיכולוגיה של העובד, ויודעים מה מניע אותו למצוא את העבודה אותה הוא רוצה. אנו מעוניינים לחלוק איתכם את הידע שלנו ולהגיש בפניכם סקירה אודות סוגי אנשים שעוסקים בתחום של חיפוש עבודה זמנית, לחלק אותם לקטגוריות, ולספק טיפים לכל סוג אוכלוסיה שנמנה עם אוכלוסיה כללית זו.

חיילים ובני שירות לאומי

במדינת ישראל כל אדם המגיע לגיל 18 מחוייב להשקיע מזמנו שנה אחת לפחות לטובת המדינה, בין אם זה במסגרת שירות לאומי, ובין אם זה במסגרת שירות צבאי בצבא ההגנה לישראל. ברוב המקרים, בני ובנות שירות לאומי וחיילי צה"ל אינם מורשים לעבוד במסגרת תפקידם, אך במקרים מסוימים מתאפשרת להם עבודה במשמרות או עבודה זמנית. חיילים שמקבלים חופשה מיוחדת או בני שירות לאומי שמצליחים להשיג אישור עבודה יכולים למצוא עבודה שמתאימה להם על ידי חיפוש עבודה זמנית. עבור חיילים ובני שירות לאומי כדאי לציין את הלו"ז האפשרי להם כבר בראיון העבודה כדי לודא שהוא לא מתנגש עם שירותם.

בני נוער וסטודנטים

חיפוש עבודה זמנית עבור בני נוער וסטודנטים מתאפשר בדרך כלל בחופשות הגדולות. חופשת הפסח המשותפת לבני הנוער והסטודנטים, והחופש הגדול המתרחש במהלך תקופת הקיץ המשותף לשתי אוכלוסיות אלו, הם מועדים נבחרים ועיקריים בהם חיפוש של עבודה זמנית מתרחש. הסיבה לכך היא שסטודנטים ובני נוער תמיד יכולים להשתמש בכסף נוסף, אך במהלך לימודיהם לא יכולים לפנות את הזמן הדרוש לעיסוק במקצוע כלשהו או בעבודה הגוזלת את זמנם. הטיפ הגדול ביותר שניתן לתת לסטודנטים ובני נוער המחפשים עבודה זמנית במהלך החופשים הגדולים הוא לא לחכות לרגע האחרון. בדרך כלל שבוע או שבועיים לפני החופשים כל המעסיקים המחפשים עובדים מזדמנים ממלאים את עמדותיהם ומשרותיהם עד אפס מקום, ולכן המאחרים לא יכולים למצוא את מבוקשם ברוב המקרים.

בין עבודות

אם אתם נמצאים בין עבודות, ויודעים שהעבודה הבאה שלכם מובטחת אך אתם צפויים להתחיל אותה בעוד זמן מה, חיפוש עבודה זמנית יכול להתאים גם לכם.

עוד בנושא חיפוש עבודה

למצוא עבודה קרוב לבית הפקקים בדרך לעבודה וחזרה ו"בילוי" של שעות רבות על הכביש הם מנת חלקם היום-יומית של רבים מאזרחי המדינה, רבים מדי. זמן שהיינו יכולים לנצל לדברים חשובים הרבה יותר. למשל, הורים שהיו יכולים לבלות זמן רב יותר עם ילדיהם במקום להיות על הכביש
עבודה במרחק הליכה עבודה במרחק הליכה היא חלומם של רבים, ומציאת עבודה קרובה לבית טומנת בחובה יתרונות רבים. לכן אין פלא שכה רבים מחפשים אחריה
חיפוש עבודה מהבית לאמהות בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים לעבוד מהבית הוא לא חלום, הוא מציאות עבור אנשים רבים. בין אם מדובר בחיפוש עבודה מהבית לאמהות, ובין אם בעבודה מהבית לבעלי מקצוע אחרים
חיפוש עבודה זמנית אנו מעוניינים לחלוק איתכם את הידע שלנו ולהגיש בפניכם סקירה אודות סוגי אנשים שעוסקים בתחום של חיפוש עבודה זמנית, לחלק אותם לקטגוריות, ולספק טיפים לכל סוג אוכלוסיה שנמנה עם אוכלוסיה כללית זו.
נקה סגור