דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי סוכן חכם שלום אורח הרשם פרסם משרה
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

חיפוש עבודה זמנית

בתור מומחי השמה וגיוס עובדים אנו מבינים את הפסיכולוגיה של העובד, ויודעים מה מניע אותו למצוא את העבודה אותה הוא רוצה. אנו מעוניינים לחלוק איתכם את הידע שלנו ולהגיש בפניכם סקירה אודות סוגי אנשים שעוסקים בתחום של חיפוש עבודה זמנית, לחלק אותם לקטגוריות, ולספק טיפים לכל סוג אוכלוסיה שנמנה עם אוכלוסיה כללית זו.

חיילים ובני שירות לאומי

במדינת ישראל כל אדם המגיע לגיל 18 מחוייב להשקיע מזמנו שנה אחת לפחות לטובת המדינה, בין אם זה במסגרת שירות לאומי, ובין אם זה במסגרת שירות צבאי בצבא ההגנה לישראל. ברוב המקרים, בני ובנות שירות לאומי וחיילי צה"ל אינם מורשים לעבוד במסגרת תפקידם, אך במקרים מסוימים מתאפשרת להם עבודה במשמרות או עבודה זמנית. חיילים שמקבלים חופשה מיוחדת או בני שירות לאומי שמצליחים להשיג אישור עבודה יכולים למצוא עבודה שמתאימה להם על ידי חיפוש עבודה זמנית. עבור חיילים ובני שירות לאומי כדאי לציין את הלו"ז האפשרי להם כבר בראיון העבודה כדי לודא שהוא לא מתנגש עם שירותם.

בני נוער וסטודנטים

חיפוש עבודה זמנית עבור בני נוער וסטודנטים מתאפשר בדרך כלל בחופשות הגדולות. חופשת הפסח המשותפת לבני הנוער והסטודנטים, והחופש הגדול המתרחש במהלך תקופת הקיץ המשותף לשתי אוכלוסיות אלו, הם מועדים נבחרים ועיקריים בהם חיפוש של עבודה זמנית מתרחש. הסיבה לכך היא שסטודנטים ובני נוער תמיד יכולים להשתמש בכסף נוסף, אך במהלך לימודיהם לא יכולים לפנות את הזמן הדרוש לעיסוק במקצוע כלשהו או בעבודה הגוזלת את זמנם. הטיפ הגדול ביותר שניתן לתת לסטודנטים ובני נוער המחפשים עבודה זמנית במהלך החופשים הגדולים הוא לא לחכות לרגע האחרון. בדרך כלל שבוע או שבועיים לפני החופשים כל המעסיקים המחפשים עובדים מזדמנים ממלאים את עמדותיהם ומשרותיהם עד אפס מקום, ולכן המאחרים לא יכולים למצוא את מבוקשם ברוב המקרים.

בין עבודות

אם אתם נמצאים בין עבודות, ויודעים שהעבודה הבאה שלכם מובטחת אך אתם צפויים להתחיל אותה בעוד זמן מה, חיפוש עבודה זמנית יכול להתאים גם לכם.

עוד בנושא חיפוש עבודה

חיפוש עבודה משרה מלאה לעומת משרה חלקית לא כולנו נולדנו עם כפית של כסף או זהב בפה, ולכן רובינו נאלצים בכל בוקר ללכת למקום העבודה שלנו, ולעבוד. בין עבודות, כשמחפשים שינוי או כשעוברים מקום אות תקופה בחיים, אנו מבצעים חיפוש עבודה. משרה חלקית או משרה מלאה, קרוב לבית או רחוק לבית, מקצוע כזה או אחר?
אתר חיפוש עבודה חינם בשונה מאתרים של חברות כח אדם/השמה אתר ג'וב קרוב דוגל בגישה מקצועית המבקשת להצליב בין תחומי כישורייך ויכולותייך לבין מעסיקים הדורשים המובילים במשק
למצוא עבודה קרוב לבית הפקקים בדרך לעבודה וחזרה ו"בילוי" של שעות רבות על הכביש הם מנת חלקם היום-יומית של רבים מאזרחי המדינה, רבים מדי. זמן שהיינו יכולים לנצל לדברים חשובים הרבה יותר. למשל, הורים שהיו יכולים לבלות זמן רב יותר עם ילדיהם במקום להיות על הכביש
דרושים הצעות עבודה במאמר שלפניכם נלמד כיצד באמצעות מודעות דרושים הצעות עבודה יוכלו להיות בהישג ידכם כך שתמצאו בקלות ובצורה פשוטה יחסית מקור פרנסה שמתאים לאופי ולשאיפות שלכם – ואיך לבצע זאת בצורה יעילה ואפקטיבית
נקה סגור