דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
כתובת מגורים/מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

קפה וסביבת עבודה

אז איך אתם שותים את הקפה שלכם? ביננו, אין כמו ארומה עוטפת של קפה של בוקר! רבים מאיתנו אף יעידו כי אינם מסוגלים לפתוח את היום בלעדיו ובטח שלא להתעורר.

הידעתם כי מחקרים רבים מצביעים על כך שהקפה תורם לבריאות שלנו ואף ביכולתו להפחית סיכון למחלות כגון סרטן, פרקינסון ואפילו סכרת? זו עובדה מדהימה אך חשוב לציין שכמו כל דבר בחיים, יש לצרוך אותו במידתיות אחרת נסתכן בתופעות שליליות. אבל מה אנו עוד יודעים על קפה? וכיצד הוא פוגש אותנו בסביבת העבודה?

1. גיבוש צוותי
מחקרים גילו שהפסקות קפה יזומות אשר תוכננו כך שהעובדים יוכלו להינות מהם יחדיו גרמו באופן ישיר לעלייה בביצועי העובדים. לא מפתיע כי שיחות חולין רגועות תורמות לתחושת הגיבוש ולשיח התעסוקתי של מקום העבודה.
2. עלייה בתפוקה
אחד היתרונות הבולטים של הקפה הוא שהוא חומר מעורר. בשל כך, הוא תורם ליכולת הריכוז ועוזר במניעת טעויות. עובדים שעשו להרגלם לשתות כמות מידתית של קפה ביום הגיעו לביצועים גבוהים יותר משל כאלו שלא. אז אם הגעתם לעבודה והרגשתם שאתם מתנהלים בפזרנות ושזה לא בהכרח היום הכי טוב שלכם – אולי כדאי לכם לשתות כוס קפה מהביל.
3. הקלה על כאבים
עובדים שעות רבות מול המחשב? מרגישים שהפכתם לחלק מהמקלדת ובתמורה אתם חשים כאבי גב ומפרקים? מחקרים גילו שקפאין יעיל בשיכוך כאבי צוואר, כתפיים ומפרקי ידיים. אם אתם מרגישים כאבי ישיבה מתקרבים, קומו, מתחו עצמכם ולגמו קצת קפה.

רבים שותים קפה בשל טעמו ובשל גורמים תרבותיים חברתיים- אך חלקינו מוצאים עצמנו נתלים בו כחלק בלתי נפרד מהתמודדות עם הנסיעה הארוכה והמייגעת למקום העבודה. ישראלים רבים מבלים כ-4 שעות ביום בנסיעות לעבודה! אז אם אתם מרגישים שאתם כבר מגזימים עם הקפה והמסע בפקקי ישראל התיש אתכם דיו..אולי כדאי לעבור לעבודה קרובה יותר! לחצו עכשיו לאתר ג'וב קרוב ומצאו משרות בקרבתכם: www.jobkarov.com

עוד בנושא בלוג

איך לשלב אמהות וקריירה בפתיחת רב המכר "איך היא עושה את זה?" (הוצאת מטר), המגולל את הדילמות הלא נגמרות, המאבקים, המתחים וגם ההנאות של הנשים שמנסות לשלב את היותן אמהות וגם קריירה, מתארת הסופרת אליסון פירסון...
פרסום משרות חינם בעוד שחברות השמה רבות גובות מכם כספים על המודעות שאתם מפרסמים, אנו כאן בג'וב קרוב מציעים לכם את האפשרות של פרסום משרות חינם באתר האינטרנט שלנו. אנו מבינים את הצורך בכוח אדם איכותי, ומאפשרים לכם המעסיקים לבצע השמה איכותית באופן מידי