דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

קפה וסביבת עבודה

אז איך אתם שותים את הקפה שלכם? ביננו, אין כמו ארומה עוטפת של קפה של בוקר! רבים מאיתנו אף יעידו כי אינם מסוגלים לפתוח את היום בלעדיו ובטח שלא להתעורר.

הידעתם כי מחקרים רבים מצביעים על כך שהקפה תורם לבריאות שלנו ואף ביכולתו להפחית סיכון למחלות כגון סרטן, פרקינסון ואפילו סכרת? זו עובדה מדהימה אך חשוב לציין שכמו כל דבר בחיים, יש לצרוך אותו במידתיות אחרת נסתכן בתופעות שליליות. אבל מה אנו עוד יודעים על קפה? וכיצד הוא פוגש אותנו בסביבת העבודה?

1. גיבוש צוותי
מחקרים גילו שהפסקות קפה יזומות אשר תוכננו כך שהעובדים יוכלו להינות מהם יחדיו גרמו באופן ישיר לעלייה בביצועי העובדים. לא מפתיע כי שיחות חולין רגועות תורמות לתחושת הגיבוש ולשיח התעסוקתי של מקום העבודה.
2. עלייה בתפוקה
אחד היתרונות הבולטים של הקפה הוא שהוא חומר מעורר. בשל כך, הוא תורם ליכולת הריכוז ועוזר במניעת טעויות. עובדים שעשו להרגלם לשתות כמות מידתית של קפה ביום הגיעו לביצועים גבוהים יותר משל כאלו שלא. אז אם הגעתם לעבודה והרגשתם שאתם מתנהלים בפזרנות ושזה לא בהכרח היום הכי טוב שלכם – אולי כדאי לכם לשתות כוס קפה מהביל.
3. הקלה על כאבים
עובדים שעות רבות מול המחשב? מרגישים שהפכתם לחלק מהמקלדת ובתמורה אתם חשים כאבי גב ומפרקים? מחקרים גילו שקפאין יעיל בשיכוך כאבי צוואר, כתפיים ומפרקי ידיים. אם אתם מרגישים כאבי ישיבה מתקרבים, קומו, מתחו עצמכם ולגמו קצת קפה.

רבים שותים קפה בשל טעמו ובשל גורמים תרבותיים חברתיים- אך חלקינו מוצאים עצמנו נתלים בו כחלק בלתי נפרד מהתמודדות עם הנסיעה הארוכה והמייגעת למקום העבודה. ישראלים רבים מבלים כ-4 שעות ביום בנסיעות לעבודה! אז אם אתם מרגישים שאתם כבר מגזימים עם הקפה והמסע בפקקי ישראל התיש אתכם דיו..אולי כדאי לעבור לעבודה קרובה יותר! לחצו עכשיו לאתר ג'וב קרוב ומצאו משרות בקרבתכם: www.jobkarov.com

עוד בנושא בלוג

מר ישראלי עובר לעבוד קרוב לבית המושג RUSH HOUR כבר קיים עשרות שנים ומשמעו המעשי, זחילה איטית בצירי תנועה מרכזיים בשעות שרוב עובדי המשק נוסעים וחוזרים מעבודתם.
חיפוש עבודה זמנית אנו מעוניינים לחלוק איתכם את הידע שלנו ולהגיש בפניכם סקירה אודות סוגי אנשים שעוסקים בתחום של חיפוש עבודה זמנית, לחלק אותם לקטגוריות, ולספק טיפים לכל סוג אוכלוסיה שנמנה עם אוכלוסיה כללית זו.
קורות חיים שאין מה לכתוב ניסיון עבודה צריך לצבור וכמובן שצריך להתחיל מהתחלה ולכן, כאשר מחפשים עבודה בפעם הראשונה – בין אם לאחר השירות הצבאי או אחרי הלימודים באוניברסיטה – רבים שואלים את עצמם, אז מה אפשר לכתוב בקורות החיים? אז כשאין ניסיון, או במילים אחרות אין כמעט "קורות" מה אפשר לכתוב?
לשלב לימודים באוניברסיטה ועבודה חיי סטודנט בישראל אינם פשוטים. מצד אחד צריך להשקיע שעות רבות בלימודים אך מצד שני יוקר המחייה, שכר הדירה (ולמי שההורים אינם משלמים, גם שכר הלימוד) מקשים על היכולת להתקיים כלכלית. לכן, רבים מהסטודנטים נאלצים לצאת לעבוד. אך רצוי מאוד לדעת לשלב זאת בצורה נכונה.
נקה סגור