דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי סוכן חכם שלום אורח הרשם פרסם משרה
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

עבודה במרחק הליכה

מעוניינים לחסוך את הנסיעות כל יום לעבודה? מחפשים עבודה במרחק הליכה, או כזו שנמצאת ממש קרוב לביתכם?
ובכן עבודה במרחק הליכה היא חלומם של רבים, ומציאת עבודה קרובה לבית טומנת בחובה יתרונות רבים. לכן אין פלא שכה רבים מחפשים אחריה.
נסיעה לעבודה מדי יום ביומו עלולה להיות חוויה קצת מעייפת לעיתים מכיוון שלא פעם בזמן הנסיעה לעבודה ובזמן החזרה הביתה אנו עלולים למצוא את עצמנו מבלים בפקקי תנועה, מה שגורם לעיכובים ובל נדבר על חיפוש חנייה. הזמן הנו מצרך יקר ועל אף שזמן באוטו יכול להתפרש כזמן איכות לבד, בסיומו של יום עבודה, רוב האנשים כבר מחכים לחזור הביתה ועל כן עבודה במרחק הליכה היא רעיון נחמד.

עבודה במרחק הליכה - לא רק בקיבוצים

התנועה הקיבוצית מאופיינת בעבודה בתוך תחומי הקיבוץ כאשר בני משק בכל הגילאים עובדים בענפי התעסוקה השונים. למעשה אחד המאפיינים של התנועה הקיבוצית, לפני ההפרטה, הוא עבודתם של בני המשק בענפי הקיבוץ השונים בתוך תחומי הקיבוץ, מבלי שהצטרכו לנסוע לעבודה. אולם לא חייבים לקום כל בוקר מוקדם על מנת לבצע חליבה ברפת או לחלופין לשטוף כלים בחדר האוכל של הקיבוץ על מנת למצוא עבודה במרחק קצר מביתכם, מפני שעבודה כזו הנה ברת קיימה בכל מקום לאלו הטורחים לחפש אותה.

היתרונות במציאת עבודה קרובה לבית

לעבודה במרחק הליכה ישנם יתרונות רבים כאשר היתרון העיקרי הוא עצם היותה קרובה לבית. בעבודה הנמצאת במרחק נסיעה, כמשתמע, נדרש מאתנו לנסוע. נסיעות הן שוות ערך להוצאות והוצאות דלק הן ללא ספק הוצאה גדולה. עבודה קרובה לבית היא חיסכון משמעותי בהוצאות שנובעות מאחזקת רכב ולמעשה, כאשר עובדים קרוב לבית חוסכים בהוצאות רבות.
יתרון נוסף בעבודה שנמצאת במרחק הליכה מהבית הוא שאתם מתחילים כל בוקר ומסיימים כל יום עבודה בהליכה קלה. אין כמו הליכת בוקר על מנת להתעורר ואין כמו הליכה לאחר יום עבודה כדי לנקות את הראש ולהגיע הביתה רגועים ל-"משמרת השנייה". פלוס נוסף ולא פחות חשוב הוא שהליכה כל יום טובה לבריאות.
גם אתם חולמים למצוא עבודה קרובה לבית? ובכן חלומכם נמצא במרחק לחיצה. היכנסו למאגר המשרות העשיר של ג'וב קרוב ותמצאו משרות רבות הקרובות לאזור מגוריכם.

עוד בנושא חיפוש עבודה

פרסום משרות חינם בעוד שחברות השמה רבות גובות מכם כספים על המודעות שאתם מפרסמים, אנו כאן בג'וב קרוב מציעים לכם את האפשרות של פרסום משרות חינם באתר האינטרנט שלנו. אנו מבינים את הצורך בכוח אדם איכותי, ומאפשרים לכם המעסיקים לבצע השמה איכותית באופן מידי
למצוא עבודה קרוב לבית הפקקים בדרך לעבודה וחזרה ו"בילוי" של שעות רבות על הכביש הם מנת חלקם היום-יומית של רבים מאזרחי המדינה, רבים מדי. זמן שהיינו יכולים לנצל לדברים חשובים הרבה יותר. למשל, הורים שהיו יכולים לבלות זמן רב יותר עם ילדיהם במקום להיות על הכביש
חיפוש עבודה קרובה לבית מחפשים עבודה במרחק נגיעה? רוצים למצוא עבודה במרחק נגיעה? אתם בעמוד הנכון! ...
חיפוש עבודה קרובה לבית מחפשים עבודה קרובה לסביבת המגורים שלכם? תוהים כיצד תוכלו למצוא עבודה קרובה לבית בכמה שפחות מאמצים?
נקה סגור