דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
כתובת מגורים/מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

לא נרדמים? התפקוד שלכם בעבודה עלול להיפגע!

שינה טובה, מעבר היותה מאוד מספקת ומפנקת, תורמת באופן ישיר לטעינת מצברים פיזיולוגים ומשמרת רמת רעננות ותפקודיות גבוה בבני האדם. כאשר השינה שלנו נפגעת ונמנעת מאיתנו האפשרות של טעינה מחדש התוצאות עלולות להיות הרסניות ביותר לגוף ולנפש. תופתעו לגלות כיצד מחסור בשינה ישפיע באופן ישיר על התפקוד שלכם בסביבת עבודה ועל ההשגים שלכם.

3 נזקים שחוסר שינה גורם בתפקוד בעבודה
1. פגיעה במערכת החיסונית
חוסר בשינה ומנוחה פוגע בתפקודה של המערכת החיסונית ומשאיר את הגוף פגיע למחלות שונות. על מנת להחלים מחלק מהמחלות נדרש מהגוף לחזק את המערכת החיסונית בצורת מנוחה. זהו בעצם מעגל קסמים שקשה לצאת ממנו. חיסורים מרובים עקב בעיות בריאותיות ממקום העבודה משמעותם ניכויים מהמשכורת, עיכוב פרוייקטים וניתוק חברתי. רוצים להרגיש טוב ולהשאר מעודכנים בקצב של המשרד? תשנו טוב!
2. דיכאון
מחסור בשינה לא רק פוגע בגוף אלא פוגע גם בנפש. חוסר שינה עיקבי גורם להפרעות נפשיות שליליות בניהן התפתחות דיכאון. אנשים אשר נוטים לישון פחות נוטים לפתח דיכאון כרוני ומתמשך לעומת כאלו שישנים יותר. חשיבה חיובית ותפיסה אופטימית של החיים הם חלק מקווי האופי המשותפים למנהלים ובעלי קריירה מצליחים. רוצים להתקדם בעבודה, להניע פרוייקטים ולהצליח? שימרו על גישה חיובית ונסו לא לפספס שעות שינה!
3. פגיעה בזיכרון ובקבלת החלטות
פגיעה במחזורי השינה עלולה לשבש תהליכי זיכרון לטווח הקצר ולטווח הארוך. פגיעה שכזו בתהליכי עיבוד נתונים ושימור חוויות תגרום באופן ישיר גם לירידה ביכולת הלמידה. בנוסף, אתם עלולים לחוות תפקוד לקוי במצבי לחץ וקבלת החלטות. רוצים להרגיש חדים, לעמוד על הפרטים הקטנים ולהמשיך להתפתח ולרכוש כישורים חדשים בעבודה? מצאו דרך לטעון את המצברים שלכם בצורה כזו שתרגישו תמיד עוררות תפקודית!

פגיעה בשינה יכולה להיגרם עקב הפרעות בריאותיות או נפשיות אך לפעמים היא פשוט תוצאה של דרך חיים מלאת סטרס. רבים מאיתנו נוסעים יותר מ-4 שעות הלוך חזור לעבודה ונאלצים להשלים התחיבויות וזמן אישי לתוך הלילה- ואחר כך להתעורר מקודם במיוחד. אם גם אתם מרגישים שהעבודה גוזלמת מכם את הבריאות ושעות הפנאי אולי הגיע הזמן לעבור לעבודה קרובה יותר! לחצו לאתר ג'וב קרוב ומצאו עבודה בקרבתכם: www.jobkarov.com

עוד בנושא בלוג

חיפוש עבודה משרה מלאה לעומת משרה חלקית לא כולנו נולדנו עם כפית של כסף או זהב בפה, ולכן רובינו נאלצים בכל בוקר ללכת למקום העבודה שלנו, ולעבוד. בין עבודות, כשמחפשים שינוי או כשעוברים מקום אות תקופה בחיים, אנו מבצעים חיפוש עבודה. משרה חלקית או משרה מלאה, קרוב לבית או רחוק לבית, מקצוע כזה או אחר?
איך לשלב אמהות וקריירה בפתיחת רב המכר "איך היא עושה את זה?" (הוצאת מטר), המגולל את הדילמות הלא נגמרות, המאבקים, המתחים וגם ההנאות של הנשים שמנסות לשלב את היותן אמהות וגם קריירה, מתארת הסופרת אליסון פירסון...
להתאים את קורות החיים למשרה אחת הטעויות הנפוצות ביותר שגורמת לכך שמועמדים לא מוזמנים לראיונות היא שקורות החיים שלהם לא מתאימים למשרה המבוקשת. זה ברור, אך הבעיה היא..
חיפוש עבודה בשרון לעומת תל אביב אזור השרון הצמוד ללב ליבו הפועם של מדינת ישראל – תל אביב, מושווה פעמים רבות לתל אביב מבחינות רבות. בעמוד זה נבחן האם חיפוש עבודה בשרון לעומת תל אביב יהיה קל יותר, ונבדוק למי מתאימה העבודה בשרון ולמי העבודה בתל אביב