דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

לא נרדמים? התפקוד שלכם בעבודה עלול להיפגע!

שינה טובה, מעבר היותה מאוד מספקת ומפנקת, תורמת באופן ישיר לטעינת מצברים פיזיולוגים ומשמרת רמת רעננות ותפקודיות גבוה בבני האדם. כאשר השינה שלנו נפגעת ונמנעת מאיתנו האפשרות של טעינה מחדש התוצאות עלולות להיות הרסניות ביותר לגוף ולנפש. תופתעו לגלות כיצד מחסור בשינה ישפיע באופן ישיר על התפקוד שלכם בסביבת עבודה ועל ההשגים שלכם.

3 נזקים שחוסר שינה גורם בתפקוד בעבודה
1. פגיעה במערכת החיסונית
חוסר בשינה ומנוחה פוגע בתפקודה של המערכת החיסונית ומשאיר את הגוף פגיע למחלות שונות. על מנת להחלים מחלק מהמחלות נדרש מהגוף לחזק את המערכת החיסונית בצורת מנוחה. זהו בעצם מעגל קסמים שקשה לצאת ממנו. חיסורים מרובים עקב בעיות בריאותיות ממקום העבודה משמעותם ניכויים מהמשכורת, עיכוב פרוייקטים וניתוק חברתי. רוצים להרגיש טוב ולהשאר מעודכנים בקצב של המשרד? תשנו טוב!
2. דיכאון
מחסור בשינה לא רק פוגע בגוף אלא פוגע גם בנפש. חוסר שינה עיקבי גורם להפרעות נפשיות שליליות בניהן התפתחות דיכאון. אנשים אשר נוטים לישון פחות נוטים לפתח דיכאון כרוני ומתמשך לעומת כאלו שישנים יותר. חשיבה חיובית ותפיסה אופטימית של החיים הם חלק מקווי האופי המשותפים למנהלים ובעלי קריירה מצליחים. רוצים להתקדם בעבודה, להניע פרוייקטים ולהצליח? שימרו על גישה חיובית ונסו לא לפספס שעות שינה!
3. פגיעה בזיכרון ובקבלת החלטות
פגיעה במחזורי השינה עלולה לשבש תהליכי זיכרון לטווח הקצר ולטווח הארוך. פגיעה שכזו בתהליכי עיבוד נתונים ושימור חוויות תגרום באופן ישיר גם לירידה ביכולת הלמידה. בנוסף, אתם עלולים לחוות תפקוד לקוי במצבי לחץ וקבלת החלטות. רוצים להרגיש חדים, לעמוד על הפרטים הקטנים ולהמשיך להתפתח ולרכוש כישורים חדשים בעבודה? מצאו דרך לטעון את המצברים שלכם בצורה כזו שתרגישו תמיד עוררות תפקודית!

פגיעה בשינה יכולה להיגרם עקב הפרעות בריאותיות או נפשיות אך לפעמים היא פשוט תוצאה של דרך חיים מלאת סטרס. רבים מאיתנו נוסעים יותר מ-4 שעות הלוך חזור לעבודה ונאלצים להשלים התחיבויות וזמן אישי לתוך הלילה- ואחר כך להתעורר מקודם במיוחד. אם גם אתם מרגישים שהעבודה גוזלמת מכם את הבריאות ושעות הפנאי אולי הגיע הזמן לעבור לעבודה קרובה יותר! לחצו לאתר ג'וב קרוב ומצאו עבודה בקרבתכם: www.jobkarov.com

עוד בנושא בלוג

למצוא עבודה חדשה, גם כאשר אתם עובדים אתם מרגישים כבר שחוקים בעבודה, שבמוצאי שבת המחשבה על לחזור למקום העבודה גורם לכם ייאוש או פשוט תחושה שהתפקיד "קטן" עליכם ואתם צריכים כבר משהו אחר שיתאים לניסיון ולמידות שלכם, הגיע הזמן לחפש מקום עבודה חדש.
פרסום משרות חינם בעוד שחברות השמה רבות גובות מכם כספים על המודעות שאתם מפרסמים, אנו כאן בג'וב קרוב מציעים לכם את האפשרות של פרסום משרות חינם באתר האינטרנט שלנו. אנו מבינים את הצורך בכוח אדם איכותי, ומאפשרים לכם המעסיקים לבצע השמה איכותית באופן מידי
טיפים לביטחון עצמי בראיון עבודה אנשים רבים ניגשים לראיון עבודה כאשר הם חשים חוסר ביטחון רב. התחרות בשוק היא לא קלה, ישנם רבים המחפשים עבודה, וחשוב מאוד להגיע לראיון מוכנים. אז איך עושים זאת? כיצד צולחים את הראיון בהצלחה?
וזה שלא ידע לשאול.... השאלות שמומלץ לשאול ואלו שעדיף להימנע מהן בראיון העבודה שלכם.
נקה סגור