דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי סוכן חכם שלום אורח הרשם פרסם משרה
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

למצוא עבודה קרוב לבית

הפקקים בדרך לעבודה וחזרה ו"בילוי" של שעות רבות על הכביש הם מנת חלקם היום-יומית של רבים מאזרחי המדינה, רבים מדי. זמן שהיינו יכולים לנצל לדברים חשובים הרבה יותר. למשל, הורים שהיו יכולים לבלות זמן רב יותר עם ילדיהם במקום להיות על הכביש. לכך יש להוסיף גורמים נוספים הנכנסים לתמונה כמו זיהום אוויר והורדת עלויות דלק ובלאי רכב.
סקר שערכנו לאחרונה בשיתוף מכון סמית בניהול רפי סמית במטרה לבדוק היבטים שונים של בחירת עבודה באופן כללי ושל השפעת המרחק של מקום העבודה מהבית בפרט, מעלה נתונים המחזקים את ההנחה כי תושבי ישראל "מבלים" אחוז ניכר מזמנם על הכביש. מהסקר עולה כי קרוב לשליש מהציבור שעובד "מבלה" בממוצע פרק זמן של שעה וחצי לפחות בדרך אל מקום העבודה וחזרה. כלומר, בחישוב ימי עבודה המשמעות היא כי עובד ממוצע נמצא בכבישים כ – 4 ימי עבודה בחודש דהיינו למעלה מ-40 ימי עבודה בשנה!
אין זה מפתיע, איפוא, כי רוב משמעותי של 73% מאלו שנוסעים לעבודה 45 דקות או יותר (לכיוון אחד) ציינו שיהיו מוכנים לוותר על חלק משכרם על מנת לעבוד באותו סוג עבודה קרוב יותר לבית (לא יותר מחצי שעה נסיעה).
המסקנה היא כי המרחק הגיאוגרפי הופך יותר ויותר לשיקול מרכזי בבחירת מקום העבודה. הזמן הרב שמרבית האזרחים נמצאים בפקקים אינו מחויבת המציאות אלא ניתנת לשינוי. יש להוסיף לכך גם את העובדה כי לנוכח עבודות הרכבת הקלה יעלה באופן ניכר היקף הזמן שתושבי המרכז יבלו המרכז ימצאו את עצמם בפקקים וחסימות כבישים.
החדשות הטובות הן כי ניתן למצוא פתרון ולא מדובר בגזירת גורל. כמובן, הרשויות והממשלה חייבות למצוא פתרונות לבעית הפקיים באמצעות הקמת תשתיות מתאימות. אולם קיימים גם פתרונות טכנולוגיים שיאפשרו לתושבים למצוא עבודה בסמוך למקום מגוריהם או למשל גן הילדים והבית ספר של הילדים.
באמצעות אפליקציית ג'וב קרוב אשר מאפשרת למצוא להנגיש את העבודה לקרבת הבית או הגן של הילד. כך ניתן לבלות יותר עם הילדים, תחביבים ולשפר את איכות החיים בכל בילוי אחר תוך חסכון רב בהוצאות דלק ועלויות כספיות נוספות. אפליקציית ג'וב קרוב מאפשרת למצוא דרך הסמרטפון אפשרויות עבודה בהתאם למיקומו הנוכחי או אזור מגוריו, לימודים, גן הילדים, אזורי תעסוקה וכן זמני הנסיעה על פי קילומטר. לאחר מכן, האפליקציה מציגה את כל אפשרויות העבודה הרלוונטיים ברדיוס המבוקש כולל מידע רחב וחיוני כגון חישוב המרחק, זמן הנסיעה ממיקומו אל מקום העבודה, ניווט אל היעד, תמונות ומפה מפורטת עם סימוני מקומות העבודה המתאימים.
בצורה כזו אפליקציית ג'וב קרוב יוצרת זירת חיפוש חדשנית ומתקדמת המחברת בין מעסיקים לעובדים והופכת את חווית חיפוש העבודה לפשוטה וקלה הרבה יותר תוך חסכון בהוצאות נסיעה, הורדת זמני עמידה בפקקים ואיכות חיים טובה לתושבים.

עוד בנושא חיפוש עבודה

חיפוש עבודה קרובה לבית מחפשים עבודה במרחק נגיעה? רוצים למצוא עבודה במרחק נגיעה? אתם בעמוד הנכון! ...
דרושים הצעות עבודה במאמר שלפניכם נלמד כיצד באמצעות מודעות דרושים הצעות עבודה יוכלו להיות בהישג ידכם כך שתמצאו בקלות ובצורה פשוטה יחסית מקור פרנסה שמתאים לאופי ולשאיפות שלכם – ואיך לבצע זאת בצורה יעילה ואפקטיבית
חיפוש עבודה קרובה לבית מחפשים עבודה קרובה לסביבת המגורים שלכם? תוהים כיצד תוכלו למצוא עבודה קרובה לבית בכמה שפחות מאמצים?
למצוא עבודה קרוב לבית הפקקים בדרך לעבודה וחזרה ו"בילוי" של שעות רבות על הכביש הם מנת חלקם היום-יומית של רבים מאזרחי המדינה, רבים מדי. זמן שהיינו יכולים לנצל לדברים חשובים הרבה יותר. למשל, הורים שהיו יכולים לבלות זמן רב יותר עם ילדיהם במקום להיות על הכביש
נקה סגור