דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

חיפוש עבודה קרובה לבית

חיפוש עבודה הוא תהליך שעלול להיות ארוך ומתמשך, במיוחד כאשר ישנן דרישות ספציפיות עליהן אי אפשר להתפשר. אם אחת הדרישות שלכם היא קרבתו של מקום העבודה לבית, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את מבוקשכם.

חיפוש עבודה קרובה לבית – לעיתים כל שצריך הוא טיול בשכונה

אם ברצונכם למצוא עבודה קרובה לבית לעיתים, כל שעליכם לעשות הוא טיול קטן במקום מגוריכם. פעמים רבות בסביבת המגורים ישנם עסקים שונים, אצלם אפשר לברר על עבודה. בדרך זו למעסיקים יתאפשר להתרשם מכם באופן אישי ועל פי הרושם הזה יזמנו אתכם לריאיון עבודה. לכן, גם כשאתם מחליטים לחפש עבודה קרובה לבית באופן עצמאי, השארת רושם חיובי היא חשובה.

משרות קרובות לבית מלוח משרות באינטרנט

אם הליכה רגלית וחיפוש עבודה על ידי מעבר מדלת לדלת אינו רעיון שקוסם לכם, תמיד תוכלו להיעזר בלוח המשרות של אתר האינטרנט. לוח המשרות מכיל מאגר של משרות רבות שפורסמו על ידי מעסיקים שונים כאשר אחד השדות שעליכם למלא הוא המיקום של המשרה אותה אתם מחפשים. על מנת למצוא עבודה קרובה לבית, עליכם להגביל את מנוע החיפוש ולכתוב את מקום המשרה הרצוי כך תוכלו לסנן עבודות שרחוקות ממקום מגוריכם.

ביקור בלשכת התעסוקה

דרך נוספת למציאת עבודה קרובה לבית היא על ידי לשכת התעסוקה. לשכות התעסוקה מחולקות על פי אזורים כאשר לכל לשכה מאגר משרות אזורי משלה. חיפוש עבודה דרך לשכת התעסוקה הקרובה למקום מגוריכם עשוי להוביל למציאת עבודה הקרובה לביתכם.

טעם של פעם – עיתון מקומי

בעבר הלא כל כך רחוק, לפני שמחשבים הפכו לפריט חובה בכל בית, היינו מחפשים עבודה דרך מדור הדרושים של העיתון. מציאת עבודה קרובה לבית אולי לא תהיה קלה כל כך תוך חיפוש ועלעול בעיתונים הגדולים אולם לכל אזור ישנה רשות שממונה עליו, בין אם מועצה או עירייה וברוב המקרים לכל גוף כזה יש עיתון מקומי תואם, ולעיתים יותר מאחד. על כן אם הנכם מחפשים עבודה הקרובה למקום מגוריכם - עיון במקומונים יכול לעזור לכם.
רוצים למצוא עבודה קרובה לבית? העבודה הרצויה קרובה אליכם יותר משתוכלו לדמיין. לחצו כאן והתרשמו ממגוון המשרות של ג'וב קרוב ויחד נמצא עבודה הקרובה למקום מגוריכם.

עוד בנושא חיפוש עבודה

קורות חיים שאין מה לכתוב ניסיון עבודה צריך לצבור וכמובן שצריך להתחיל מהתחלה ולכן, כאשר מחפשים עבודה בפעם הראשונה – בין אם לאחר השירות הצבאי או אחרי הלימודים באוניברסיטה – רבים שואלים את עצמם, אז מה אפשר לכתוב בקורות החיים? אז כשאין ניסיון, או במילים אחרות אין כמעט "קורות" מה אפשר לכתוב?
אל תתנו לפייסבוק להרוס אתכם! מהן הטעיות של מחפשי עבודה במדיה החברתית? בעידן הפייסבוק, הטוויטר והאינסטגרם, המדיה החברתית שולטת בחיינו לא מעט. ישנם אנשים אשר מחפשים עבודה באמצעות מדיות חברתיות כמו פייסבוק. מדוע לא כדאי לעשות זאת?
איך לשלב אמהות וקריירה בפתיחת רב המכר "איך היא עושה את זה?" (הוצאת מטר), המגולל את הדילמות הלא נגמרות, המאבקים, המתחים וגם ההנאות של הנשים שמנסות לשלב את היותן אמהות וגם קריירה, מתארת הסופרת אליסון פירסון...
נקה סגור