דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי סוכן חכם שלום אורח הרשם פרסם משרה
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

חיפוש עבודה קרובה לבית

חיפוש עבודה הוא תהליך שעלול להיות ארוך ומתמשך, במיוחד כאשר ישנן דרישות ספציפיות עליהן אי אפשר להתפשר. אם אחת הדרישות שלכם היא קרבתו של מקום העבודה לבית, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את מבוקשכם.

חיפוש עבודה קרובה לבית – לעיתים כל שצריך הוא טיול בשכונה

אם ברצונכם למצוא עבודה קרובה לבית לעיתים, כל שעליכם לעשות הוא טיול קטן במקום מגוריכם. פעמים רבות בסביבת המגורים ישנם עסקים שונים, אצלם אפשר לברר על עבודה. בדרך זו למעסיקים יתאפשר להתרשם מכם באופן אישי ועל פי הרושם הזה יזמנו אתכם לריאיון עבודה. לכן, גם כשאתם מחליטים לחפש עבודה קרובה לבית באופן עצמאי, השארת רושם חיובי היא חשובה.

משרות קרובות לבית מלוח משרות באינטרנט

אם הליכה רגלית וחיפוש עבודה על ידי מעבר מדלת לדלת אינו רעיון שקוסם לכם, תמיד תוכלו להיעזר בלוח המשרות של אתר האינטרנט. לוח המשרות מכיל מאגר של משרות רבות שפורסמו על ידי מעסיקים שונים כאשר אחד השדות שעליכם למלא הוא המיקום של המשרה אותה אתם מחפשים. על מנת למצוא עבודה קרובה לבית, עליכם להגביל את מנוע החיפוש ולכתוב את מקום המשרה הרצוי כך תוכלו לסנן עבודות שרחוקות ממקום מגוריכם.

ביקור בלשכת התעסוקה

דרך נוספת למציאת עבודה קרובה לבית היא על ידי לשכת התעסוקה. לשכות התעסוקה מחולקות על פי אזורים כאשר לכל לשכה מאגר משרות אזורי משלה. חיפוש עבודה דרך לשכת התעסוקה הקרובה למקום מגוריכם עשוי להוביל למציאת עבודה הקרובה לביתכם.

טעם של פעם – עיתון מקומי

בעבר הלא כל כך רחוק, לפני שמחשבים הפכו לפריט חובה בכל בית, היינו מחפשים עבודה דרך מדור הדרושים של העיתון. מציאת עבודה קרובה לבית אולי לא תהיה קלה כל כך תוך חיפוש ועלעול בעיתונים הגדולים אולם לכל אזור ישנה רשות שממונה עליו, בין אם מועצה או עירייה וברוב המקרים לכל גוף כזה יש עיתון מקומי תואם, ולעיתים יותר מאחד. על כן אם הנכם מחפשים עבודה הקרובה למקום מגוריכם - עיון במקומונים יכול לעזור לכם.
רוצים למצוא עבודה קרובה לבית? העבודה הרצויה קרובה אליכם יותר משתוכלו לדמיין. לחצו כאן והתרשמו ממגוון המשרות של ג'וב קרוב ויחד נמצא עבודה הקרובה למקום מגוריכם.

עוד בנושא חיפוש עבודה

חיפוש עבודה משרה מלאה לעומת משרה חלקית לא כולנו נולדנו עם כפית של כסף או זהב בפה, ולכן רובינו נאלצים בכל בוקר ללכת למקום העבודה שלנו, ולעבוד. בין עבודות, כשמחפשים שינוי או כשעוברים מקום אות תקופה בחיים, אנו מבצעים חיפוש עבודה. משרה חלקית או משרה מלאה, קרוב לבית או רחוק לבית, מקצוע כזה או אחר?
למצוא עבודה חדשה, גם כאשר אתם עובדים אתם מרגישים כבר שחוקים בעבודה, שבמוצאי שבת המחשבה על לחזור למקום העבודה גורם לכם ייאוש או פשוט תחושה שהתפקיד "קטן" עליכם ואתם צריכים כבר משהו אחר שיתאים לניסיון ולמידות שלכם, הגיע הזמן לחפש מקום עבודה חדש.
עבודה זמנית עבודה מוגדרת כזמנית כאשר היא מוגדרת מראש לזמן מוגבל, אם על ידי המעסיק ואם על ידי העובד. עבודה מעין זו יכולה להיות בשלל תחומים ומקצועות ולהתאים לצעירים הרוצים למצוא את עבודתם הראשונה, לאנשים אשר זקוקים לתוספת לקורות החיים ולכל מי שאינו רוצה להתחייב למקום העבודה לזמן רב מכל סיבה שהיא.
אל תתנו לפייסבוק להרוס אתכם! מהן הטעיות של מחפשי עבודה במדיה החברתית? בעידן הפייסבוק, הטוויטר והאינסטגרם, המדיה החברתית שולטת בחיינו לא מעט. ישנם אנשים אשר מחפשים עבודה באמצעות מדיות חברתיות כמו פייסבוק. מדוע לא כדאי לעשות זאת?
נקה סגור