דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

וזה שלא ידע לשאול....

השאלות שמומלץ לשאול ואלו שעדיף להימנע מהן בראיון העבודה שלכם.

עבודה בראיון קבוע די בטקס מדובר זהבדרך . מציג שהמראיין השאלות כל לאחר הריאיון,בסוף בו חשוב שלב זהו לשאול. רוצה שהיה שאלות לו יש האם ולשאול לפנות נהוג לעבודה,למועמד כדאי לכן עצמי. ובטחון התפקיד לגבי הבנה חשיבה, יכולת בחברה, התמצאות להפגין יכולהמועמד וגם הנכונות, השאלות את ולהציג זה לשלב כראוילהתכונן– ובעיקר– להינע עדיף ממה לדעת מלשאול.

מה כדאי לשאול:

שאלות על מהות ואופי התפקיד

בה העבודה וטיב לאופי הנוגעות שאלות להציג כדאי ולכן אתכם להכיר לומדים שבו בשלב מדוברכאמור, אם שלכם. המשרד יהיה איפה או לחג קנייה תווי שכר, כמו הטבות לענייני הנוגעים לפרטים ולאתעבדו כמובן שהם טכניים לפרטים לרדת להתחיל כבר כדאי הנוסף, לראיון ותוזמנו הראשון השלב אתתעברו חשובים ורלוונטיים.

מינון נכון של שאלות

לקראת וודאות וחוסר שאלות הרבה לכם שיש ברור מראיינים. ולא מרואיינים אתם בראיון כי תשכחואל ידי על טוב ייראה לא זה הראשון. בשלב "לחפור" ולא שאלות של מועט מספר לשאול זיכרו אבלהתפקיד המראיין אם תתחילו להתקיף בשורה של שאלות כבר בראיון הראשון.

אין הביישן למד

ב זאת לעשות חשוב אך נכון מאוד כמובןהפתגם ולו ביקורת מלשדר והיזהרו סקרנות מתוךנעימות, רגישים ביותר. היוהסמויה הגוףלשפת - סבלנות חסר שהוא לכם נראה ואם מולכם היושב האדם של הגוף שפת תשובות, עונים שאלות, שואלים אתם בו באופן רגע, בכל נבדקים אתם כי תזכרו מכך.הרפו שלכם ואפילו נימוסיכם.

ומה לא כדאי לשאול?

1. מה הפעילות שלכם?
עושה רושם שלא הגעתם מוכנים. עשו בירור דרך גוגל על החברה לפני הראיון.

2. מתי יש חופש?
תמתינו לשלב הבא של הראיון. יוצר רושם שלא ממש באתם לעבוד.

3. האם את רווקה? האם אתה נשוי?
לא להיכנס לראיון לשאלות אישיות ולא רלוונטיות.

4. האם מותר לגלוש ברשתות חברתיות?
רושם של עצלנות ושל רצון להימנע מעבודה.

אך העצה הטובה ביותר היא לשאול שאלות. והעיקר, שיהיה בהצלחה.

עוד בנושא ראיון עבודה

כמו כפפה ליד? כך תחליטו אם מקום העבודה מתאים לכם האם יש לכם מושג מהו מקום העבודה המתאים לכם יותר מכל? מהו סוג החברה בה כדאי לכם לעבוד? איזה סוג של ארגון? הנה כמה עצות על מנת שתמצאו לעצמכם את מקום העבודה האולטימטיבי.
למצוא עבודה חדשה, גם כאשר אתם עובדים אתם מרגישים כבר שחוקים בעבודה, שבמוצאי שבת המחשבה על לחזור למקום העבודה גורם לכם ייאוש או פשוט תחושה שהתפקיד "קטן" עליכם ואתם צריכים כבר משהו אחר שיתאים לניסיון ולמידות שלכם, הגיע הזמן לחפש מקום עבודה חדש.
לחזור לשוק העבודה לאחר מספר שנים בהם לא עבדתם מסיבות שונות, לידה של ילדים, חופשה ארוכה, משבר ממושך או כל סיבה אחרת – החלטתם לחזור העבודה. לא מדובר במשימה פשוטה בחיפוש עבודה שוב לאחר תקופת נתק אך היא בהחלט אפשרית
נקה סגור