דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
כתובת מגורים/מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

וזה שלא ידע לשאול....

השאלות שמומלץ לשאול ואלו שעדיף להימנע מהן בראיון העבודה שלכם.

עבודה בראיון קבוע די בטקס מדובר זהבדרך . מציג שהמראיין השאלות כל לאחר הריאיון,בסוף בו חשוב שלב זהו לשאול. רוצה שהיה שאלות לו יש האם ולשאול לפנות נהוג לעבודה,למועמד כדאי לכן עצמי. ובטחון התפקיד לגבי הבנה חשיבה, יכולת בחברה, התמצאות להפגין יכולהמועמד וגם הנכונות, השאלות את ולהציג זה לשלב כראוילהתכונן– ובעיקר– להינע עדיף ממה לדעת מלשאול.

מה כדאי לשאול:

שאלות על מהות ואופי התפקיד

בה העבודה וטיב לאופי הנוגעות שאלות להציג כדאי ולכן אתכם להכיר לומדים שבו בשלב מדוברכאמור, אם שלכם. המשרד יהיה איפה או לחג קנייה תווי שכר, כמו הטבות לענייני הנוגעים לפרטים ולאתעבדו כמובן שהם טכניים לפרטים לרדת להתחיל כבר כדאי הנוסף, לראיון ותוזמנו הראשון השלב אתתעברו חשובים ורלוונטיים.

מינון נכון של שאלות

לקראת וודאות וחוסר שאלות הרבה לכם שיש ברור מראיינים. ולא מרואיינים אתם בראיון כי תשכחואל ידי על טוב ייראה לא זה הראשון. בשלב "לחפור" ולא שאלות של מועט מספר לשאול זיכרו אבלהתפקיד המראיין אם תתחילו להתקיף בשורה של שאלות כבר בראיון הראשון.

אין הביישן למד

ב זאת לעשות חשוב אך נכון מאוד כמובןהפתגם ולו ביקורת מלשדר והיזהרו סקרנות מתוךנעימות, רגישים ביותר. היוהסמויה הגוףלשפת - סבלנות חסר שהוא לכם נראה ואם מולכם היושב האדם של הגוף שפת תשובות, עונים שאלות, שואלים אתם בו באופן רגע, בכל נבדקים אתם כי תזכרו מכך.הרפו שלכם ואפילו נימוסיכם.

ומה לא כדאי לשאול?

1. מה הפעילות שלכם?
עושה רושם שלא הגעתם מוכנים. עשו בירור דרך גוגל על החברה לפני הראיון.

2. מתי יש חופש?
תמתינו לשלב הבא של הראיון. יוצר רושם שלא ממש באתם לעבוד.

3. האם את רווקה? האם אתה נשוי?
לא להיכנס לראיון לשאלות אישיות ולא רלוונטיות.

4. האם מותר לגלוש ברשתות חברתיות?
רושם של עצלנות ושל רצון להימנע מעבודה.

אך העצה הטובה ביותר היא לשאול שאלות. והעיקר, שיהיה בהצלחה.

עוד בנושא ראיון עבודה

חיפוש עבודה בצפון - למצוא עבודה מהר מהצפוי חיפוש עבודה בצפון הוא בהחלט לא דבר של מה בכך. יש שאומרים שלחפש עבודה – זו עבודה בפני עצמה ובצפון הארץ המשימה פעמים רבות סבוכה יותר מאשר בשאר חלקי המדינה.
איך לשלב אמהות וקריירה בפתיחת רב המכר "איך היא עושה את זה?" (הוצאת מטר), המגולל את הדילמות הלא נגמרות, המאבקים, המתחים וגם ההנאות של הנשים שמנסות לשלב את היותן אמהות וגם קריירה, מתארת הסופרת אליסון פירסון...
אל תתנו לפייסבוק להרוס אתכם! מהן הטעיות של מחפשי עבודה במדיה החברתית? בעידן הפייסבוק, הטוויטר והאינסטגרם, המדיה החברתית שולטת בחיינו לא מעט. ישנם אנשים אשר מחפשים עבודה באמצעות מדיות חברתיות כמו פייסבוק. מדוע לא כדאי לעשות זאת?
מר ישראלי עובר לעבוד קרוב לבית המושג RUSH HOUR כבר קיים עשרות שנים ומשמעו המעשי, זחילה איטית בצירי תנועה מרכזיים בשעות שרוב עובדי המשק נוסעים וחוזרים מעבודתם.