דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי סוכן חכם שלום אורח הרשם פרסם משרה
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

משרות פנויות במרכז

ממחפשים עבודה בא לא תצטרכו להגיע רחוק? מעוניינים לעבוד גם במהלך התואר? מחפשי עבודה מהבית? אתם בעמוד הנכון! בעמוד זה תקבלו מידע וטיפים על מציאת משרות פנויות במרכז לסטודנטים, לבני נוער ובתחום העבודה מהבית, כך שתוכלו להמשיך לעשות את מה שאתם עושים בחיים ולעבוד תוך כדי!

במשרות פנויות במרכז לסטודנטים

במרכז הארץ סטודנטים רבים, חלקם לומדים לתואר ראשון, חלקם לתואר שני וחלקם אף לומדים לתארים מתקדמים יותר. שפע האוניברסיטאות והמכללות במרכז הארץ בכלל ובתל אביב בפרט, הופכים את מרכז הארץ למקום בו נפתחות משרות סטונדטים רבות המאפשרות עבודה בתנאים המתאימים לסטודנטים. שכר ממוצע של משרת סטודנט עומד על 25 שקלים לשעה, ודורש בדרך כלל מיומנות בסיסית בתחום בו עובדים. ברוב המקרים, משרות פנויות במרכז הארץ המיועדות לסטודנטים לוקחות בחשבון את העובדה שסטודנטים רבים לומדים במרבית שעות היממה ולכן מאפשרים להם עבודה במשמרות שלא תופסת את מרבית זמנם, ומאפשרת להם להקדיש את הזמן השבועי אותו הם יכולים מבלי לפגוע בלימודיהם.

משרות לבני נוער במרכז הארץ

עלות המחיה במרכז הארץ אינה נמוכה והציפיות החברתיות במרכז הן גבוהות, ולכן בני נוער רבים בוחרים לעבוד גם במהלך לימודיהם התיכוניים או בתקופה שבין סיום הלימודים עד לגיוסם בצבא. בנוסף, מסגרות רבות של אחרי צבא כמו שנת שירות, ואף בסיסים פתוחים לחיילים עם אישור עבודה, מאפשרות עבודה בערבים, כל עוד הדבר אינו פוגע באיכות השירות. גם במקרה זה, העבודה תיעשה בדרך כלל במשמרות, אך בניגוד למשרות סטודנטים, השכר בה יתבסס על שכר מינימום שעתי ולא על סכומים גבוהים יותר.

משרות עבודה מהבית

חיפוש משרות פנויות במרכז בתפקידים בהם ניתן לעבוד מהבית הוא מטלה קשה קצת יותר מכיוון שברב המקרים הדבר דורש מיומנות מיוחדת כמו תכנות מחשבים וכו'. משרות רבות מאפשרות עבודה מהבית בשכר משתלם, אך דרושה היכרות עם מערכות תוכנה כאלה ואחרות, או התבססות בארגון קיים שיאפשר לעובדיו לעבוד מהבית.

מחפשים עבודה קרובה לבית או ללימודים? הרשמו לאתר שלנו והתחילו לקבל פניות!

עוד בנושא חיפוש עבודה

חיפוש עבודה זמנית אנו מעוניינים לחלוק איתכם את הידע שלנו ולהגיש בפניכם סקירה אודות סוגי אנשים שעוסקים בתחום של חיפוש עבודה זמנית, לחלק אותם לקטגוריות, ולספק טיפים לכל סוג אוכלוסיה שנמנה עם אוכלוסיה כללית זו.
חיפוש עבודה במרכז- כל הסיבות להיכנס לאתר jobkarov מחפשים עבודה? אתם כבר הרבה זמן יושבים בבית בחוסר מעש? אולי זה הזמן להתקדם לתפקיד שהעבודה הנוכחית שלכם לא מסוגלת להציע לכם בעת זו? אולי אתם עוברים דירה למרכז...? בכל מקרה - תתחילו לזוז! ישנן דרכים שונות ומגוונות למצוא עבודה באופן הזריז ביותר שאפשר
משרות פנויות בצפון מחפשים משרות פנויות בצפון? אתם בעמוד הנכון! כאן תמצאו את העבודה המושלמת בשבילכם, במרחק קצר מהבית. כבר לא צריך לנסוע מרחקים גדולים בזכות המערכת החדשנית שלנו ...
חיפוש עבודה לנוער אצלנו בג'וב קרוב תמצאו כל סוג של עבודה שאתם צריכים. חיפוש עבודה לנוער בקרבתכם וסביבתם המידית מעולם לא היה קל יותר עם האפליקציה החדשנית שלנו ועם שירות המיקום הגיאוגרפי שהאתר שלנו מציע.
נקה סגור