דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

משרות פנויות במרכז

ממחפשים עבודה בא לא תצטרכו להגיע רחוק? מעוניינים לעבוד גם במהלך התואר? מחפשי עבודה מהבית? אתם בעמוד הנכון! בעמוד זה תקבלו מידע וטיפים על מציאת משרות פנויות במרכז לסטודנטים, לבני נוער ובתחום העבודה מהבית, כך שתוכלו להמשיך לעשות את מה שאתם עושים בחיים ולעבוד תוך כדי!

במשרות פנויות במרכז לסטודנטים

במרכז הארץ סטודנטים רבים, חלקם לומדים לתואר ראשון, חלקם לתואר שני וחלקם אף לומדים לתארים מתקדמים יותר. שפע האוניברסיטאות והמכללות במרכז הארץ בכלל ובתל אביב בפרט, הופכים את מרכז הארץ למקום בו נפתחות משרות סטונדטים רבות המאפשרות עבודה בתנאים המתאימים לסטודנטים. שכר ממוצע של משרת סטודנט עומד על 25 שקלים לשעה, ודורש בדרך כלל מיומנות בסיסית בתחום בו עובדים. ברוב המקרים, משרות פנויות במרכז הארץ המיועדות לסטודנטים לוקחות בחשבון את העובדה שסטודנטים רבים לומדים במרבית שעות היממה ולכן מאפשרים להם עבודה במשמרות שלא תופסת את מרבית זמנם, ומאפשרת להם להקדיש את הזמן השבועי אותו הם יכולים מבלי לפגוע בלימודיהם.

משרות לבני נוער במרכז הארץ

עלות המחיה במרכז הארץ אינה נמוכה והציפיות החברתיות במרכז הן גבוהות, ולכן בני נוער רבים בוחרים לעבוד גם במהלך לימודיהם התיכוניים או בתקופה שבין סיום הלימודים עד לגיוסם בצבא. בנוסף, מסגרות רבות של אחרי צבא כמו שנת שירות, ואף בסיסים פתוחים לחיילים עם אישור עבודה, מאפשרות עבודה בערבים, כל עוד הדבר אינו פוגע באיכות השירות. גם במקרה זה, העבודה תיעשה בדרך כלל במשמרות, אך בניגוד למשרות סטודנטים, השכר בה יתבסס על שכר מינימום שעתי ולא על סכומים גבוהים יותר.

משרות עבודה מהבית

חיפוש משרות פנויות במרכז בתפקידים בהם ניתן לעבוד מהבית הוא מטלה קשה קצת יותר מכיוון שברב המקרים הדבר דורש מיומנות מיוחדת כמו תכנות מחשבים וכו'. משרות רבות מאפשרות עבודה מהבית בשכר משתלם, אך דרושה היכרות עם מערכות תוכנה כאלה ואחרות, או התבססות בארגון קיים שיאפשר לעובדיו לעבוד מהבית.

מחפשים עבודה קרובה לבית או ללימודים? הרשמו לאתר שלנו והתחילו לקבל פניות!

עוד בנושא חיפוש עבודה

אל תתנו לפייסבוק להרוס אתכם! מהן הטעיות של מחפשי עבודה במדיה החברתית? בעידן הפייסבוק, הטוויטר והאינסטגרם, המדיה החברתית שולטת בחיינו לא מעט. ישנם אנשים אשר מחפשים עבודה באמצעות מדיות חברתיות כמו פייסבוק. מדוע לא כדאי לעשות זאת?
לחזור לשוק העבודה לאחר מספר שנים בהם לא עבדתם מסיבות שונות, לידה של ילדים, חופשה ארוכה, משבר ממושך או כל סיבה אחרת – החלטתם לחזור העבודה. לא מדובר במשימה פשוטה בחיפוש עבודה שוב לאחר תקופת נתק אך היא בהחלט אפשרית
איך לשלב אמהות וקריירה בפתיחת רב המכר "איך היא עושה את זה?" (הוצאת מטר), המגולל את הדילמות הלא נגמרות, המאבקים, המתחים וגם ההנאות של הנשים שמנסות לשלב את היותן אמהות וגם קריירה, מתארת הסופרת אליסון פירסון...
חיפוש עבודה בצפון - למצוא עבודה מהר מהצפוי חיפוש עבודה בצפון הוא בהחלט לא דבר של מה בכך. יש שאומרים שלחפש עבודה – זו עבודה בפני עצמה ובצפון הארץ המשימה פעמים רבות סבוכה יותר מאשר בשאר חלקי המדינה.
נקה סגור