דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
כתובת מגורים/מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

משרות פנויות במרכז

ממחפשים עבודה בא לא תצטרכו להגיע רחוק? מעוניינים לעבוד גם במהלך התואר? מחפשי עבודה מהבית? אתם בעמוד הנכון! בעמוד זה תקבלו מידע וטיפים על מציאת משרות פנויות במרכז לסטודנטים, לבני נוער ובתחום העבודה מהבית, כך שתוכלו להמשיך לעשות את מה שאתם עושים בחיים ולעבוד תוך כדי!

במשרות פנויות במרכז לסטודנטים

במרכז הארץ סטודנטים רבים, חלקם לומדים לתואר ראשון, חלקם לתואר שני וחלקם אף לומדים לתארים מתקדמים יותר. שפע האוניברסיטאות והמכללות במרכז הארץ בכלל ובתל אביב בפרט, הופכים את מרכז הארץ למקום בו נפתחות משרות סטונדטים רבות המאפשרות עבודה בתנאים המתאימים לסטודנטים. שכר ממוצע של משרת סטודנט עומד על 25 שקלים לשעה, ודורש בדרך כלל מיומנות בסיסית בתחום בו עובדים. ברוב המקרים, משרות פנויות במרכז הארץ המיועדות לסטודנטים לוקחות בחשבון את העובדה שסטודנטים רבים לומדים במרבית שעות היממה ולכן מאפשרים להם עבודה במשמרות שלא תופסת את מרבית זמנם, ומאפשרת להם להקדיש את הזמן השבועי אותו הם יכולים מבלי לפגוע בלימודיהם.

משרות לבני נוער במרכז הארץ

עלות המחיה במרכז הארץ אינה נמוכה והציפיות החברתיות במרכז הן גבוהות, ולכן בני נוער רבים בוחרים לעבוד גם במהלך לימודיהם התיכוניים או בתקופה שבין סיום הלימודים עד לגיוסם בצבא. בנוסף, מסגרות רבות של אחרי צבא כמו שנת שירות, ואף בסיסים פתוחים לחיילים עם אישור עבודה, מאפשרות עבודה בערבים, כל עוד הדבר אינו פוגע באיכות השירות. גם במקרה זה, העבודה תיעשה בדרך כלל במשמרות, אך בניגוד למשרות סטודנטים, השכר בה יתבסס על שכר מינימום שעתי ולא על סכומים גבוהים יותר.

משרות עבודה מהבית

חיפוש משרות פנויות במרכז בתפקידים בהם ניתן לעבוד מהבית הוא מטלה קשה קצת יותר מכיוון שברב המקרים הדבר דורש מיומנות מיוחדת כמו תכנות מחשבים וכו'. משרות רבות מאפשרות עבודה מהבית בשכר משתלם, אך דרושה היכרות עם מערכות תוכנה כאלה ואחרות, או התבססות בארגון קיים שיאפשר לעובדיו לעבוד מהבית.

מחפשים עבודה קרובה לבית או ללימודים? הרשמו לאתר שלנו והתחילו לקבל פניות!

עוד בנושא חיפוש עבודה

עבודה לנוער בחופש הגדול מחפשים עבודה לחופש הגדול? יש לכם המון זמן פנוי ואתם רוצים להגדיל את דמי הכיס? או שאולי תיכננתם על רכב משלכם לשנת הלימודים האחרונה בתיכון?
חיפוש עבודה קרובה לבית מחפשים עבודה במרחק נגיעה? רוצים למצוא עבודה במרחק נגיעה? אתם בעמוד הנכון! ...
טיפים לביטחון עצמי בראיון עבודה אנשים רבים ניגשים לראיון עבודה כאשר הם חשים חוסר ביטחון רב. התחרות בשוק היא לא קלה, ישנם רבים המחפשים עבודה, וחשוב מאוד להגיע לראיון מוכנים. אז איך עושים זאת? כיצד צולחים את הראיון בהצלחה?