דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
כתובת מגורים/מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך לצפייה בסרטון הסבר

רשימת חברות בתחום ביטוח

[הכל]
 • הפניקס
  הפניקס הוקמה על ידי דוד חכמי ז"ל בשנת 1949. הוא שקבע את חזון החברה על יסוד הדאגה לרווחת הפרט והבטחת עתידו ועתיד צאצאיו. חזונו זה היה ונשאר מעמודי התווך של החברה. מיום הקמתה, שמה הפניקס בראש מעייניה את היחס האישי והמסור כלפיכם - לקוחותיה, כמו גם את הדאגה לביטחונכם בהווה ובעתיד ותוך מתן מענה לצרכיכם בכל תחומי החיים. הפניקס – מן החברות הגדולות, המקצועיות והאמינות במשק היא בעבורכם בית ומשענת, ברגעים בהם תזדקקו לכך, והיא משמשת לכם אוזן קשבת ומקור לפניה בכל עת. הפניקס היא חברה של אנשים שעובדים למען אנשים, חברה המאמינה בלקוחותיה, סוכניה, ועובדיה ותעמוד לצדם ברגעים הקשים. כחברה מובילה, מתחייבת הפניקס להמשיך ולפעול למען מטרות ציבוריות ולרווחת הקהילה על ידי תמיכה ומתן חסות למוסדות וליחידים בתחומי התרבות, החינוך, הבריאות והספורט.
  מס' משרות: 99

  לכל משרות הפניקס
 • אופטימל ביטוח ופיננסים
  אופטימל סוכנות לביטוח מציעה מגוון פתרונות ביטוח ופיננסים תחת קורת גג אחת, בשילוב חברות הביטוח המובילות בישראל תוך התאמת הביטוחים לצורכי הלקוחות ומציאת ההצעות המשתלמות ביותר! תחומי התמחות: ביטוחי בריאות, ביטוחי חיים, אובדן כושר עבודה, ביטוחים סיעודיים, מחלות קשות, תאונות אישיות, נכות תעסוקתית, ביטוח משכנתאות, תכניות חיסכון, קופות גמל, קרנות השתלמות, תכנון לגיל פרישה וניהול פיננסי נכון.
  מס' משרות: 67

  לכל משרות אופטימל ביטוח ופיננסים
 • סמוקי שירותי השמה
  לשכת השמה המתמחה בשוק ההון , ביטוח ועולם הדיגיטלי
  מס' משרות: 50

  לכל משרות סמוקי שירותי השמה
 • amg
  ביטוח
  מס' משרות: 43

  לכל משרות amg
 • יתרון פיננסיים
  סוכנות ביטוח בסביבה צעירה ודינמית
  מס' משרות: 42

  לכל משרות יתרון פיננסיים
 • מגדל חברה לביטוח
  מגדל ביטוח נוסדה בשנת 1934 בירושלים, על ידי משפחות של אנשי עסקים שפעלו תחת השלטון הבריטי, קבוצה של משפחות יהודיות מאלכסנדריה וחברת הביטוח האיטלקית ג'נרלי. המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק הוא שהעניק לה את שמה, כביטוי לחוסן ולביטחון שמעניקה מגדל ללקוחותיה. כ-8 עשורים מעמידה מגדל לשירות לקוחותיה ביטחון כלכלי על ידי קשת רחבה ומגוונת של מוצרי ביטוח, מוצרים פנסיונים, פנסיה ושירותי ניהול נכסים פיננסים, המעניקים ללקוחותיה הגנה וביטחון כלכלי. החל מיום 29 באוקטובר 2012 בעל השליטה בחברה הינו מר שלמה א
  מס' משרות: 38

  לכל משרות מגדל חברה לביטוח
 • הכלל הראשון מקבוצת כלל ביטוח
  חברה העוסקת במכירות תחום ביטוח
  מס' משרות: 31

  לכל משרות הכלל הראשון מקבוצת כלל ביטוח
 • הראל ביטוח ופיננסים
  הראל ביטוח ופיננסים היא אחת מקבוצות הביטוח והפיננסים הגדולות בישראל. גם בשנת 2014 עם נתח שוק של כ-21%, המשיכה הראל להיות קבוצת הביטוח הגדולה בישראל במונחי פרמיות, זאת תוך הצגת גידול של 9% בסך הפרמיות שהורווחו ודמי הגמולים, אשר הסתכמו בכ-17.4 מיליארד ש"ח נכון ל- 31.12.2014. היקף המאזן של החברה הסתכם בכ- 89.3 מיליארד ש"ח, נכון ל-31 בדצמבר 2014 (בהשוואה לכ-78.7 מיליארד ש"ח נכון ליום ה-31 בדצמבר 2013). הראל הינה הקבוצה הגדולה והמובילה בישראל בביטוחי בריאות עם נתח שוק של כ-41.9%, הראשונה בגודלה במונח
  מס' משרות: 16

  לכל משרות הראל ביטוח ופיננסים
 • מדנס סוכנות לביטוח בע"מ
  מדנס, סוכנות הביטוח העצמאית הגדולה בישראל, משרתת מאות אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים, בכל תחומי הביטוח. הסוכנות הוקמה בשנת 1972 ומעמדה הייחודי בתחום הביטוח נבנה על בסיס אבני היסוד המנחים את פעילותה של מדנס מיום הקמתה ועד היום: מחויבות למבוטחים, שירות מעל לכל, מקצועיות ללא פשרות וחדשנות בפיתוח פתרונות הביטוח.
  מס' משרות: 16

  לכל משרות מדנס סוכנות לביטוח בע"מ
 • המוסד לפיננסים
  חברה העוסקת בכלל התחומים הפיננסים, החזרי מס, ביטוח,משכנתאות, כלכלת משפחה, ניהול פנסיוני וכו-
  מס' משרות: 9

  לכל משרות המוסד לפיננסים
 • AIG
  איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ ("החברה"), חלוצת שיטת הביטוח הישיר בישראל, הנה הגדולה והמובילה בתחומה. החברה פועלת עפ"י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה, בצירוף בסיס עלויות נמוך ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה. החברה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים ביטוחיים אשר כוללים ביטוח רכב (רכוש, צד ג' וחובה), דירה, נסיעות לחו"ל, בריאות וחיים. החברה שמה לה למטרה לתת ללקוחותיה שירות מצוין ומחירים אטרקטיביים. חזונה הינו להיות חברת הביטוח המובילה בתחום הפרט והמשפחה בישראל. החברה מובילה לאורך שנים בעשייה והצלחה, תוך שמירה על יציבות וצמיחה, יוזמה והתנהלות ערכית. החברה מציגה צמיחה עקבית בתוצאותיה העסקיות ומגלגלת כיום מחזור שנתי של כמיליארד ₪. מחזור זה הוא תוצאה של גידול מתמיד בלקוחות חדשים ושל אחוז שימור לקוחות מהגבוהים בשוק הביטוח.
  מס' משרות: 8

  לכל משרות AIG
 • מבטח סימון
  מבטח סימון הינה מנהלת ההסדרים הפנסיוניים והפיננסים הגדולה בישראל. מבטח סימון הינה בבעלות מלאה של מגדל חברה לביטוח בע”מ ומספקת שירותים בתחומי ניהול ההסדרים הפנסיונים, הביטוח, הפיננסים ובתחומים נוספים. החברה מורכבת ממספר מערכים אשר מקנים יחד מעטפת 360 מעלות ללקוחותינו: - מערך פנסיוני - מערך בריאות וסיעוד - תחום השקעות ופיננסים - מטה מקצועי - יחידת תגמול בכירים ו- VIP - יחידת הפרישה
  מס' משרות: 7

  לכל משרות מבטח סימון
 • פ.ד. פסגות בע"מ
  מינהל הסדרים פנסיוניים
  מס' משרות: 4

  לכל משרות פ.ד. פסגות בע"מ
 • ניוקום סוכנות לביטוח פנסיוני
  ניוקום סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 2004 ומונהגת על-ידי מומחים בתחום הביטוח הפועלים על מנת לסייע ללקוחות בשוק הישראלי לעשות בחירות כלכליות נכונות. לשם כך אנו עובדים עם חברות ביטוח מובילות בישראל ופועלים להתאים לכל לקוח את פתרונות הביטוח ההולמים את צרכיו הייחודיים. ניוקום מהווה מקום מאתגר ומעניין שבו החברה משקיעה בעובדים והעובדים עוזרים ועובדים בהרמוניה מיוחדת מתוך אכפתיות והרגשת שייכות ואחריות ללקוחות, לחברה והאחד לשני. אם הנכם בעלי תודעת שרות גבוה, יכולת עבודה גבוה בצוות, בעלי אמינות ויושר לחברה וללקוחותיה ורוצים לצמוח בעולם הביטוח ייתכן ומיקומכם איתנו.
  מס' משרות: 3

  לכל משרות ניוקום סוכנות לביטוח פנסיוני
 • אור בן ארי סוכנות לביטוח
  סוכנות לביטוח
  מס' משרות: 2

  לכל משרות אור בן ארי סוכנות לביטוח
 • נעמן סוכנות לביטוח בע״מ
  סוכנות ביטוח
  מס' משרות: 2

  לכל משרות נעמן סוכנות לביטוח בע״מ
 • שומרה חברה לביטוח בע"מ
  החברה נוסדה ב-1943, והנה אחת החברות הוותיקות בענף הביטוח בישראל. ב-1986 נרכשה החברה על ידי קבוצת הביטוח סיני, והפכה לחברת בת של החברה הציבורית "סיני החזקות ביטוח בע"מ" . בשנות התשעים נכנסה החברה לתחום השמשות בכלי רכב. בין השנים 1998 – 2002 החלה החברה להרחיב בהדרגה את רישיון המבטח שלה לשאר ענפי הביטוח הכללי, ולפעול באופן של "ביטוח משותף" עם חברות ביטוח מקומיות (מנורה, אריה והדר מקבוצת הפניקס). ב-2002 הושלם רישיון המבטח שהעניק משרד האוצר לשומרה. מאז זוהי חברת ביטוח הפועלת באופן עצמאי ומלא בכל ענפי הביטוח הכללי, באמצעות סוכני ביטוח. בשנת 2001 רכשה החברה את הבעלות בחברת "סיני סוכנות לביטוח בע"מ" במסגרת ארגון מחדש בתוך קבוצת הביטוח סיני. סוכנות הביטוח סיני היא סוכנות הביטוח הרביעית בגודלה בישראל. חברת בת נוספת, אף היא בבעלותה המלאה של שומרה, היא "שומרה נדל"ן בע"מ", המחזיקה נכסי נדל"ן מניב. בדצמבר 2007 עברו מניותיהן של שומרה ושל חברות הבת שלה לבעלותה של "מנורה מבטחים ביטוח בע"מ" – חברת בת של החברה הציבורית "מנורה מבטחים החזקות בע"מ". באחד בפברואר 2013 הועברו מניותיה של שומרה לבעלותה של "מנורה מבטחים החזקות בע"מ", ובכך הפכה שומרה לחברה אחות של החברות: "מנורה מבטחים ביטוח", "מנורה מבטחים פיננסים" ו"מנורה מבטחים פנסיה", וכאמור – לחברת בת של "מנורה מבטחים החזקות בע"מ".
  מס' משרות: 2

  לכל משרות שומרה חברה לביטוח בע"מ
 • D.N.A
  תותחי מכירות בתחום הביטוח? חושבים שהגיע הזמן לעבוד על תיק נפרעים משלכם? אנחנו מחפשים אתכם

  לכל משרות D.N.A
 • DavidShield
  חברת DavidShield (דיוויד שילד) נוסדה בשנת 2000 במטרה לענות על צרכיהם הביטוחיים והרפואיים של ישראלים בחו"ל או חברות ישראליות המעסיקות עובדים בחו"ל.

  לכל משרות DavidShield
 • EBA ושות
  חברת הייעוץ EBA ושות' הוקמה על ידי רו"ח (משפטן) אייל בן אבי, המביא עימו ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בליווי וייעוץ לרשויות פיקוח, גופים פיננסים וחברות ציבוריות מובילות ועבודה רציפה עם גופים בינלאומיים בשורה ארוכה של פרויקטים ברחבי העולם. רו"ח בן אבי הוביל למעלה מעשור כשותף בכיר את קבוצת ניהול הסיכונים, רגולציה ופורנזיקס בפירמת הייעוץ הגלובאלית PwC וקודם לכן שימש בתפקידים בכירים בתחומים של ביקורת פנימית, ניהול סיכונים וביקורת חקירתית בחברות מובילות בישראל. חברת הייעוץ EBA ושות' שמה לה למטרה לספק ללקוחותיה בסיס פתרונות רחב, מותאם לצרכים וליעדים, מקצועי ובעל ערך מוסף, אשר יבטיח חיזוק ושיפור של תהליכי העבודה ותשתית ניהול הסיכונים והבקרה הפנימית בארגון. צוות היועצים של החברה כולל מומחי תוכן מובילים בעלי רקע אקדמי וניסיון תעסקותי רחב ומגוון באופן אשר יאפשר מתן מענה מקצועי, מגוון וגמיש ללקוחותינו.
  מס' משרות: 1

  לכל משרות EBA ושות
 • Empirical Hire
  סוכנות ביטוח מובילה הממוקמת במתחם 'עזריאלי' חולון

  לכל משרות Empirical Hire