דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
כתובת מגורים/מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך לצפייה בסרטון הסבר

רשימת חברות בתחום הנדסה

[הכל]
 • שפיר
  קבוצת שפיר היא חברת ההנדסה, בניין ותשתיות הפרטית הגדולה בישראל. החברה הפועלת בישראל ובעולם מעל 40 שנה בתחום הייזום והביצוע של פרויקטים רחבי היקף בתחומי התשתיות כגון- כבישים, גשרים ומנהרות בארץ ובעולם.
  מס' משרות: 39

  לכל משרות שפיר
 • אי.אס טופ פרוג'קטס בע"מ
  חברת הנדסה המתמחה בתכנון כבישים ותנועה בפרויקטים מגוונים בפריסה ארצית, ובמתן שירותי ניהול ופיקוח צמוד בשיטת מיקור חוץ
  מס' משרות: 24

  לכל משרות אי.אס טופ פרוג'קטס בע"מ
 • נקסטקום
  קבוצת נקסטקום נוסדה בשנת 1992 והיא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בתל אביב. קבוצה הניצבת בחזית הטכנולוגיה ומציעה ללקוחותיה תכנון הנדסי, הקמה ותחזוקה של תשתיות תקשורת ורשתות תקשורת קוויות ואלחוטיות, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ושירות. קבוצת נקסטקום מספקת ללקוחותיה בארץו בעולם, פתרונות מתקדמים לאספקת שירותי Data, Voice ו- Video, במגוון רחב של תחומים, החל מתשתיות תקשורת בסיסיות ועד לפרויקטי תקשורת טכנולוגיים חדשניים של רשתות הדור הבא: NGN MPLS/IP, רשתות Wimax ועוד. מעבר ליכולותיה המקצועיות הגבוהות, יתרונה היחסי של קבוצת נקסטקום נובע מההון האנושי הרב-תחומי העומד לרשותה: למעלה מ-650 עובדים מיומנים ומוכשרים, עתירי ידע וניסיון מעשי נרחב, העושים הכל, כדי שכל פרויקט שבטיפולם, יזכה לביצוע מושלם. את המשרות הבכירות בקבוצה מאיישים מומחים מהשורה הראשונה בתחום התקשורת ואותם מלווים עשרות מהנדסים ומאות טכנאים ומתקינים. בזכותם, קבוצת נקסטקום מתמודדת בהצלחה רבה עם אתגרים עסקיים, תפעוליים, שירותיים וטכנולוגיים ומעניקה ללקוחותיה בארץ ובעולם, יתרון תחרותי בתחום בו הם פועלים.
  מס' משרות: 19

  לכל משרות נקסטקום
 • דגל יו אס - Degel Us
  חברת דגל יו.אס. מספקת פתרונות טכנולוגיים איכותיים מחו"ל ומישראל לפרויקטים לצה"ל ולתעשיות הביטחוניות.
  מס' משרות: 18

  לכל משרות דגל יו אס - Degel Us
 • קבוצת גדיש הנדסה וניהול
  קבוצת גדיש הנדסה וניהול היא מהקבוצות הגדולות והמובילות בארץ בארץ בתחום ניהול ופיקוח על פרוייקטים הנדסיים. קבוצת גדיש הוקמה בשנת 1979 ולאחר ניסיון מצטבר של למעלה משלושה עשורים התפתחה החברה לקבוצת הנדסה וניהול . לקבוצה פריסה גיאוגרפית בכל רחבי הארץ צפון, מרכז ודרום. גדיש הנדסה וניהול נשענת באופן מוחלט על עובדי הקבוצה ועל יכולתם לספק שירות איכותי ללקוחותינו. תפיסת עולם זו מהווה את הבסיס בבניית היכולות של הקבוצה ומכתיבה את האיתור והגיוס של טובי אנשי המקצוע בענף. הקבוצה מפעילה תכנית הדרכה מקיפה במטרה להכשיר כל אחד ואחת מעובדיה, בהתאם לתפקידם, לבצע את פעילותם על הצד הטוב ביותר ובהתאם למתודולוגיית הניהול הייחודית של הקבוצה. את תכנית ההדרכה משלימה פעילות חברתית ענפה, אשר יחדיו מהוות את עמוד התווך בבניית היכולת המקצועית של הקבוצה. שאיפתנו היא לבסס מערכת יחסים מתמשכת עם עובדינו, המושתת על שביעות רצון הדדית ומתן מרחב להתפתחות אישית. אנו פועלים לטפח כל עובד על בסיס אישי, לתגמלו ולקדמו על בסיס ביצועיו, כישוריו והשקעתו, ולאפשר לו להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל האישי שלו.
  מס' משרות: 12

  לכל משרות קבוצת גדיש הנדסה וניהול
 • ריגוטק-rigotec
  חברת ריגוטק מתמחה בשרותי התקנת מכונות, מתקנים מכניים וקווי יצור שינוע, הצבה, הרכבה, שרותים טכניים ותמיכה לוגיסטית
  מס' משרות: 9

  לכל משרות ריגוטק-rigotec
 • קבוצת זוקו שילובים
  קבוצת זוקו שילובים מעסיקה למעלה מ-750 עובדים בפריסה ארצית של 7 סניפים, מן הצפון ועד לדרום. לקבוצה מרכזי שירות, מרכז לוגיסטי חדשני, מוסכים ושירותי חוץ אשר נותנים מענה אמין ומקצועי בזמינות 24/7, בימי שיגרה וחירום. צוות מהנדסים וצי מורחב של 90 ניידות שירות הפועלים בשטח, מספקים שירות אישי המקצועי המהווה את ליבת הפעילות. הידע והמקצועיות הבלתי מתפשרת של עובדי הקבוצה, מועברים למגזרים רבים בארץ ובחו"ל על ידי מרכז הדרכה מקצועי, המוכר מטעם משרד התמ"ת המספק לצה"ל וחברות וגופים מסחריים פתרונות הדרכה והסמכה בתחומי הפעילות של החברה.
  מס' משרות: 8

  לכל משרות קבוצת זוקו שילובים
 • ארניר
  ARNIR A.T. Communication Ltd is a leading manufacturer specializing in design, production and assembly of cabling and other connectivity solutions, wire harness and electromechanical assembly projects. Arnir is working according to the highest standards in the industry and certified to AS9100C, EN ISO 13485:2003, ISO 9001:2008, MIL-STD-790, QPL-38999 Arnir’s vast experience and the unique connection with global suppliers have allowed the company to provide “One Stop Shop” services. The company provides full turnkey services by working with our customers from Design through production to delivery including all intermediate stages. All done with special attention to customer requirements and follow the company quality standards.
  מס' משרות: 6

  לכל משרות ארניר
 • ארז ניהול פרויקטים בע"מ
  "ארז ניהול פרויקטים" עוסקת בניהול ובפיקוח על פרויקטים בתחום הבנייה והתשתיות. החברה מספקת שירותים לרשויות מקומיות וחברות כלכליות, לתאגידי מים, לחברות ציבוריות וגם לגופים פרטיים. "ארז ניהול פרויקטים" צברה ניסיון רב בפרויקטים בתחום הכבישים והתשתיות וכן בהקמת מבני ציבור שונים. החברה מלווה פרויקטים החל משלב ניהול התכנון ועד תום תקופת הבדק. החברה פועלת תחת מערכת ניהול איכות iso9001 .
  מס' משרות: 5

  לכל משרות ארז ניהול פרויקטים בע"מ
 • אולניק
  אולניק היא אחת החברות המובילות במשק בתחומי ההנדסה האזרחית, הבנייה והפיתוח, כמו גם בענף מיחזור הפסולת. הניסיון הייחודי של החברה בביצוע עבודות מורכבות ורחבות היקף בתחומי ההנדסה האזרחית, ההקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר בניהול פרויקטים, העמידה בלוחות זמנים ובמסגרות תקציב, והשמירה על טיב ואיכות הבנייה הינם כמה מסימני ההיכר של החברה הותיקה.
  מס' משרות: 4

  לכל משרות אולניק
 • Retronix
  Retronix Semiconductor is an experienced global engineering services and general contractor company serving the semiconductor and high tech manufacturing industries.
  מס' משרות: 2

  לכל משרות Retronix
 • TALOS
  חברת השמה מתמחה במהנדסים/טכנאים ובכירים בצפון
  מס' משרות: 2

  לכל משרות TALOS
 • A.B.S. TROM Ltd
  jcr, cbhv

  לכל משרות A.B.S. TROM Ltd
 • datamap
  מדידות מיפוי, מערכות מידע גיאוגרפיות, סקרים ארציים בתחומים שונים

  לכל משרות datamap
 • Engage Photonics
  Engage Photonics develop innovative tech for Medical, Robotics, Automotive and Consimer-Electronics systems. Our edge is our Team, of talented people who love their work.

  לכל משרות Engage Photonics
 • GreenStage
  התייעלות אנרגטית למערכות מיזוג אוויר

  לכל משרות GreenStage
 • HRSR
  מתמחים בהשמה בהנדסה!

  לכל משרות HRSR
 • hssd
  חברה קבלנית להנדסה ימית

  לכל משרות hssd
 • mopline
  חברת mopline מתכננת ומיצרת מכונות. החברה עובדת עם מגוון רחב של לקוחות מהארץ ומחו"ל כמו לדוגמה- Azud, John Deer, NaanDanJain, Adritech , Eurodrip, Plasim, Metzerplas, Hydromatic, Arkal ועוד. החברה ממוקמת במושב מרחביה, עמק יזרעאל

  לכל משרות mopline
 • omwise systems ltd
  הנדסת אלקטורניקה ואמצעי בדיקה חכמים

  לכל משרות omwise systems ltd
 • OPTUM-IES LTD
  החברה מפתחת ומוכרת תוכנות לתכנון וניהול הייצור החברה מספקת שרותי הנדסה בתחום של תכנון מפעלים

  לכל משרות OPTUM-IES LTD