דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך לצפייה בסרטון הסבר

רשימת חברות בתחום הנדסה

[הכל]
 • HRSR
  מתמחים בהשמה בהנדסה!
  מס' משרות: 490

  לכל משרות HRSR
 • אליפסה הנדסה
  חברת אליפסה הנדסה מפתחת מבדקים אוטומטיים, תוכנה, חומרה, לרבות מודולי RF ומיקרוגל ושבבי RFIC, מספקת שירותי אינטגרציה ו-RMA, ושירותי תכן הנדסי בתחומים מכניקה וחשמל. קבוצת ההנדסה שלנו מציעה מגוון רחב של פתרונות משלב התכנון הראשוני וגיבוש הקונספט ועד לייצור הסדרתי, וכל זאת תחת קורת גג אחת. בנוסף, לאליפסה הנדסה רשיון לפעול כקבלן כח אדם ומספקת שרותי מיקור חוץ הנדסי לתעשיית ההייטק ולתעשיות הבטחוניות.
  מס' משרות: 88

  לכל משרות אליפסה הנדסה
 • ריבה יחזקאל ושות'
  ריבה יחזקאל ושות' הינה שותפות רשומה שהחלה את פעילותה בשנת 1993. קודם לכן, בשנים 1974-1993, פעלה במסגרת החברה לתכנון פונקציונאלי בע"מ, אשר הוטמעה בריבה יחזקאל ושות'. צוות החברה כולל כ-200 עובדים, ובהם מהנדסים והנדסאים בעלי התמחות בתחומי הנדסת תעשייה וניהול, מנתחי מערכות, כלכלנים ובוגרי מנהל עסקים. החברה עוסקת בתחומי הנדסת תעשייה וניהול, ארגון ושיטות ובקרה תפעולית. החברה מנהלת ומבצעת פרויקטים בפריסה ארצית, המבוססים על תשתיות, טכנולוגיות לאיסוף וניתוח נתונים בזמן אמת, מערכות הדרכה שליטה ותפעול כוח האדם.
  מס' משרות: 63

  לכל משרות ריבה יחזקאל ושות'
 • שפיר
  קבוצת שפיר היא חברת ההנדסה, בניין ותשתיות הפרטית הגדולה בישראל. החברה הפועלת בישראל ובעולם מעל 40 שנה בתחום הייזום והביצוע של פרויקטים רחבי היקף בתחומי התשתיות כגון- כבישים, גשרים ומנהרות בארץ ובעולם.
  מס' משרות: 59

  לכל משרות שפיר
 • דגל יו אס - Degel Us
  חברת דגל יו.אס. מספקת פתרונות טכנולוגיים איכותיים מחו"ל ומישראל לפרויקטים לצה"ל ולתעשיות הביטחוניות.
  מס' משרות: 46

  לכל משרות דגל יו אס - Degel Us
 • ריגוטק-rigotec
  חברת ריגוטק מתמחה בשרותי התקנת מכונות, מתקנים מכניים וקווי יצור שינוע, הצבה, הרכבה, שרותים טכניים ותמיכה לוגיסטית
  מס' משרות: 41

  לכל משרות ריגוטק-rigotec
 • אי.אס טופ פרוג'קטס בע"מ
  חברת הנדסה המתמחה בתכנון כבישים ותנועה בפרויקטים מגוונים בפריסה ארצית, ובמתן שירותי ניהול ופיקוח צמוד בשיטת מיקור חוץ
  מס' משרות: 36

  לכל משרות אי.אס טופ פרוג'קטס בע"מ
 • קבוצת גדיש הנדסה וניהול
  קבוצת גדיש הנדסה וניהול היא מהקבוצות הגדולות והמובילות בארץ בארץ בתחום ניהול ופיקוח על פרוייקטים הנדסיים. קבוצת גדיש הוקמה בשנת 1979 ולאחר ניסיון מצטבר של למעלה משלושה עשורים התפתחה החברה לקבוצת הנדסה וניהול . לקבוצה פריסה גיאוגרפית בכל רחבי הארץ צפון, מרכז ודרום. גדיש הנדסה וניהול נשענת באופן מוחלט על עובדי הקבוצה ועל יכולתם לספק שירות איכותי ללקוחותינו. תפיסת עולם זו מהווה את הבסיס בבניית היכולות של הקבוצה ומכתיבה את האיתור והגיוס של טובי אנשי המקצוע בענף. הקבוצה מפעילה תכנית הדרכה מקיפה במטרה להכשיר כל אחד ואחת מעובדיה, בהתאם לתפקידם, לבצע את פעילותם על הצד הטוב ביותר ובהתאם למתודולוגיית הניהול הייחודית של הקבוצה. את תכנית ההדרכה משלימה פעילות חברתית ענפה, אשר יחדיו מהוות את עמוד התווך בבניית היכולת המקצועית של הקבוצה. שאיפתנו היא לבסס מערכת יחסים מתמשכת עם עובדינו, המושתת על שביעות רצון הדדית ומתן מרחב להתפתחות אישית. אנו פועלים לטפח כל עובד על בסיס אישי, לתגמלו ולקדמו על בסיס ביצועיו, כישוריו והשקעתו, ולאפשר לו להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל האישי שלו.
  מס' משרות: 21

  לכל משרות קבוצת גדיש הנדסה וניהול
 • schneider-electric-שניידר אלקטריק ישראל
  שניידר אלקטריק מפתחת טכנולוגיות ופתרונות מחוברים לניהול אנרגיה ותהליכים בדרכים בטיחותיות, אמינות, נצילות וברות קיימא. הקבוצה משקיעה במו"פ על מנת לשמר חדשנות ובידול, עם מחויבות חזקה לפיתוח קיימות.
  מס' משרות: 17

  לכל משרות schneider-electric-שניידר אלקטריק ישראל
 • קבוצת זוקו שילובים
  קבוצת זוקו שילובים מעסיקה למעלה מ-750 עובדים בפריסה ארצית של 7 סניפים, מן הצפון ועד לדרום. לקבוצה מרכזי שירות, מרכז לוגיסטי חדשני, מוסכים ושירותי חוץ אשר נותנים מענה אמין ומקצועי בזמינות 24/7, בימי שיגרה וחירום. צוות מהנדסים וצי מורחב של 90 ניידות שירות הפועלים בשטח, מספקים שירות אישי המקצועי המהווה את ליבת הפעילות. הידע והמקצועיות הבלתי מתפשרת של עובדי הקבוצה, מועברים למגזרים רבים בארץ ובחו"ל על ידי מרכז הדרכה מקצועי, המוכר מטעם משרד התמ"ת המספק לצה"ל וחברות וגופים מסחריים פתרונות הדרכה והסמכה בתחומי הפעילות של החברה.
  מס' משרות: 15

  לכל משרות קבוצת זוקו שילובים
 • אולניק
  אולניק היא אחת החברות המובילות במשק בתחומי ההנדסה האזרחית, הבנייה והפיתוח, כמו גם בענף מיחזור הפסולת. הניסיון הייחודי של החברה בביצוע עבודות מורכבות ורחבות היקף בתחומי ההנדסה האזרחית, ההקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר בניהול פרויקטים, העמידה בלוחות זמנים ובמסגרות תקציב, והשמירה על טיב ואיכות הבנייה הינם כמה מסימני ההיכר של החברה הותיקה.
  מס' משרות: 10

  לכל משרות אולניק
 • קבוצת שיא
  קבוצת שיא נוסדה בשנת 2000 וכיום הינה קבוצת המאגדת בתוכה שתי חברות עצמאיות. כל אחת מהחברות מקצועית בתחומה, ויחדיו, הן מציעות מכלול שירותים תעשייתיים ומוסדיים ללקוחותיה בתחומי ההנדסה, בטיחות, איכות, גיוס והשמה, הדרכה וביצוע. ייחודה ויתרונה של הקבוצה באה לידי ביטוי בניסיון רב השנים, ידע מקצועי נרחב ושיתוף הפעולה והתמיכה הניהולית שמקבלות החברות מכל מנהליה ועובדיה. שיתוף פעולה זה נותן יתרון תפעולי ורעיוני עבור לקוחותיה ומאפשר מתן שרות ברמה גבוהה. מנהלי ועובדי החברות באים מהארגונים המובילים במשק ומביאים עימם ניסיון עשיר, כל אחד בתחומו. קבוצת שיא מביאה לארגונים שילוב של ניסיון ומקצוענות בעבודות שטח ועבודות פנים מערכתיות, באמצעות חדשנות, ייעול, טכנולוגיות מתקדמות ואיכות ללא פשרות. חברות הקבוצה: שיא פרויקטים ובטיחות - הנדסה בטיחות שיא איטם - גיוס השמה, מיקור חוץ והדרכה
  מס' משרות: 7

  לכל משרות קבוצת שיא
 • בטיחות ארצית בע"מ
  חברת הנדסה
  מס' משרות: 3

  לכל משרות בטיחות ארצית בע"מ
 • R.S
  משרד הנדסי
  מס' משרות: 2

  לכל משרות R.S
 • יורובסקי בע"מ
  פיקוח וניהול פרויקטים תשתיות כבישים ובניה
  מס' משרות: 2

  לכל משרות יורובסקי בע"מ
 • מ.ת.ב מדידות ופוטוגרמטריה בע"מ
  חברת מידידות העוסקת גם באיתור תשתיות, עבודה בתלת מימד ורחפנים.
  מס' משרות: 2

  לכל משרות מ.ת.ב מדידות ופוטוגרמטריה בע"מ
 • A.B.S. TROM Ltd
  jcr, cbhv
  מס' משרות: 1

  לכל משרות A.B.S. TROM Ltd
 • datamap
  מדידות מיפוי, מערכות מידע גיאוגרפיות, סקרים ארציים בתחומים שונים

  לכל משרות datamap
 • Engage Photonics
  Engage Photonics develop innovative tech for Medical, Robotics, Automotive and Consimer-Electronics systems. Our edge is our Team, of talented people who love their work.
  מס' משרות: 1

  לכל משרות Engage Photonics
 • GreenStage
  התייעלות אנרגטית למערכות מיזוג אוויר
  מס' משרות: 1

  לכל משרות GreenStage
 • mopline
  חברת mopline מתכננת ומיצרת מכונות. החברה עובדת עם מגוון רחב של לקוחות מהארץ ומחו"ל כמו לדוגמה- Azud, John Deer, NaanDanJain, Adritech , Eurodrip, Plasim, Metzerplas, Hydromatic, Arkal ועוד. החברה ממוקמת במושב מרחביה, עמק יזרעאל

  לכל משרות mopline
נקה סגור