דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי סוכן חכם שלום אורח הרשם פרסם משרה
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך לצפייה בסרטון הסבר

רשימת חברות בתחום מלכ"רים ועמותות

[הכל]
 • אלו"ט
  אלו"ט – האגודה הלאומית לילדים אוטיסטים היא עמותת הורים לילדים, מתבגרים ובוגרים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי. העמותה נותנת שירות ומטפלת בכ–12000 משפחות בכל רחבי הארץ. פעילות האגודה מתמקדת בשלושה תחומים עיקריים א. קידום זכויות הילדים והבוגרים האוטיסטים והמשפחות. ב. הקמה, הפעלה ופיתוח שירותים לילד, לבוגר ולמשפחה. ג. קידום הידע ועידוד מחקר בתחום האוטיזם. קידום זכויות קידום זכויות מתקיים מול כל מוסדות המדינה, רשויות מקומיות, הכנסת והממשלה על מנת להיטיב, לשפר ולהרחיב את השירותים לילד, לבוגר ולמשפחה באמצעות הסכמים, תקנות וחקיקה. זאת על מנת להבטיח את שיקומם, עתידם ומעמדם הכלכלי והחברתי. הקמה, הפעלה ופיתוח שירותים אלו"ט, כעמותת הורים, פועלת להקמה והפעלה של שירותים מגוונים בהתאם לצרכים ובכל טווח הגילאים. השירותים שניתנים, תחילתם בגיל הרך במפגש של המשפחה עם המומחים של אלו"ט במרכז האבחון, והמשכם במעון יום שיקומי, טיפול בריאותי מקדם בגנים, מסגרות פנאי, מרכזי תעסוקה ועוד. הפעלת השירותים נעשית בהתאם לתוכניות מקצועיות, המסתמכות על מחקר, ניסיון רב וידע שנצברו בעמותה. פיתוח השירותים קהילתיים כמו נופשונים, מועדוניות וקייטנות מתרחב משנה לשנה כדי להקל על המשפחות בימי החופשות ממסגרות החינוך. מרכז אלו"ט למשפחה פועל בכל ימות השנה ומספק שירותים למשפחות כמו קבוצות, הרצאות, מידע ועוד.
  מס' משרות: 157

  לכל משרות אלו"ט
 • עמותת מטב
  העמותה מספקת ללקוחותיה קשת רחבה של שירותים ופתרונות סיעודיים בהתאמה אישית. אנו מתאימים לכל לקוח את המענה הסיעודי הטוב ביותר, מכשירים ומדריכים את המטפלים הסיעודים ומלווים אותם ואתכם על ידי צוות מקצועי ומיומן של עובדים סוציאלים ואחיות מוסמכות.
  מס' משרות: 80

  לכל משרות עמותת מטב
 • ויצו
  ויצו (Women's International Zionist Organization) - תנועה ציונית בינלאומית של נשים מתנדבות לשיפור החברה בישראל, הוקמה בלונדון בשנת 1920 כתנועה לא מפלגתית של נשים העושות עבודתן בהתנדבות. ויצו מוכרת על ידי האו"ם כארגון לא ממשלתי (NGO), במעמד מייעץ לידי אקוסוק (ECOSOC) ויוניצף (UNICEF). מטרות ויצו - לדאוג לרווחתם של פעוטות, ילדים, בני נוער, נשים וקשישים. לקדם את מעמד האישה בישראל. לחזק את הקשר בין יהדות העולם לישראל. לסייע בקליטת עולים חדשים. ויצו זוכת פרס ישראל, שנת 2008: קבלת פרס ישראל היא ההכרה הגבוהה ביותר אשר כל אדם או ארגון יכול לשאוף אליה. על אחת כמה וכמה ביום הולדתה ה- 60 של מדינת ישראל.
  מס' משרות: 54

  לכל משרות ויצו
 • עמותת גוונים
  עמותת גוונים מעניקה מערך מענים רחב לטווח מגוון של מתמודדים עם מוגבלויות. שיטת העבודה של העמותה מתבססת על גישה אישית וקהילתית - בה כל אדם מבנה את תכנית ההתפתחות האישית שלו, בליווי איש מקצוע מנחה. גישה זו מסייעת לכל אדם לגבש תהליכי קבלת החלטות עצמאיים, ולרכוש את סל הכלים והמיומנויות הנדרשות למימוש המטרות והרצונות האישיים בהווה ובעתיד. תכניות העבודה האישיות משתלבות באחד או יותר מסלי השירות הניתנים בעמותה. העמותה מעניקה שירותי הנחייה ופיתוח מיומנויות בתחום התעסוקה וניהול קריירה, ליווי בעת כניסה למסלולי שירות צבאי ושירות לאומי - אזרחי, לימודי מקצוע ותואר אקדמאי, יזמות עסקית, השתתפות והובלה בזירת המעורבות החברתית, דיור בקהילה ועוד. תהליך העבודה האישי שזור בעשייה קבוצתית, לצד חיבור לקהילה, כחלק מהעצמה אישית וקהילתית, בה כל הצדדים נתרמים.
  מס' משרות: 23

  לכל משרות עמותת גוונים
 • עזר מציון
  עזר מציון
  מס' משרות: 22

  לכל משרות עזר מציון
 • עמותת רעות
  הארגון המתקדם בתחום הטיפול באוכלוסיה המבוגרת, בחולים במחלות ממושכות ובשיקום.
  מס' משרות: 15

  לכל משרות עמותת רעות
 • מוסדות חינוך ותרבות תל אביב יפו
  חברת מוסדות חינוך, תרבות ושיקום שכונות בתל אביב החלה לפעול בשנת 1979. החברה הינה חברה לתועלת הציבור ומלכ"ר. החברה מקיימת פעילות ענפה בכל רחבי העיר תל אביב-יפו תוך הפעלת למעלה מ-150 מוסדות ותוכניות חינוך, תרבות, חברה, קהילה, נוער, ספורט ופנאי בהיקפים גדולים ומשמעותיים. החברה גם מבצעת פעולות בינוי ואחזקה בהיקפים גדולים. אנו מעסיקים כ- 3000 עובדים, כ- 50 במטה והשאר במוסדות ברחבי העיר (בהיקפים מלאים/חלקיים/עונתיים).
  מס' משרות: 6

  לכל משרות מוסדות חינוך ותרבות תל אביב יפו
 • עמותת נירים
  נירים הינה מסגרת חינוכית ערכית- טיפולית, הרואה עצמה מחויבת ליצירת תהליכים חינוכיים-טיפוליים משמעותיים, אשר יביאו בני נוער בסיכון, משכבות חברתיות וכלכליות שונות, לקבלת ונטילת אחריות ומחויבות חברתית, לאימוץ ערכים הומאניים, ציוניים ויהודיים, לפיתוח עצמי בתחומי עניין אישיים, להישגים לימודיים ברמת תעודת בגרות מלאה ולשרות ערכי ומשמעותי בצה"ל. עמותת נירים הוקמה ע"ש לוחם שייטת ניר קריצ'מן ז"ל אשר נפל במהלך מבצע חומת מגן
  מס' משרות: 4

  לכל משרות עמותת נירים
 • עמותה
  מס' משרות: 2

  לכל משרות עמותה
 • עמותת יחדיו
  עמותת יחדיו באר שבע והדרום הוקמה בשנת 1999 במטרה להרחיב ולקדם שירותים חברתיים קיימים, מפעילה ויוזמת פרויקטים חברתיים ונותנת מענה לאוכלוסייה רבה ומגוונת של אנשים בכל אזור הדרום, מקרית מלאכי בצפון הנגב ועד אילת. יחדיו מפעילה עשרות תוכניות בקהילה בתוכם תוכניות בתחום ילד ונוער בסיכון, תוכניות לאנשים עם צרכים מיוחדים, תוכניות בתחום ההתמכרות והאלימות במשפחה, תוכניות תעסוקה וכו'. שיתוף הפעולה בעמותה מתקיים עם משרד ממשלה, רשויות מקומיות, קרנות, מגזר עיסקי, גופים ויזמים חברתיים נוספים המהווים אבני יסוד של העמותה
  מס' משרות: 2

  לכל משרות עמותת יחדיו
 • עמותת צ'יימס ישראל
  עמותת צ'יימס ישראל הינה ארגון ללא מטרת רווח שייעודו לפעול למען שיפור איכות חייהם ושיתופם המלא בקהילה של אנשים עם צרכים מיוחדים, מתוך אמונה כי לאדם עם צרכים מיוחדים הזכות והיכולת לחיות חיים של כבוד ועצמאות תוך מיצוי הפוטנציאל האישי הטמון בו. הדבר נעשה באמצעות פיתוח ומתן מגוון שירותים מקצועיים ורב-תחומיים בסטנדרטים מקצועיים גבוהים תוך שימוש באמצעים ושיטות מודרניות וחדשניות.
  מס' משרות: 2

  לכל משרות עמותת צ'יימס ישראל
 • college darom
  מכללה

  לכל משרות college darom
 • red hot

  לכל משרות red hot
 • אגודת אכסניות נוער בישראל

  לכל משרות אגודת אכסניות נוער בישראל
 • אגודת המפגש הבין דתי
  הקמה וקיום של קבוצות מפגש בין דתי לבניית שלום בין קהילתי, לא פוליטי

  לכל משרות אגודת המפגש הבין דתי
 • אגודת המפגש הבין דתי
  אגודת המפגש הבין דתי (www.interfaith-encounter.org (קמה בשנת 2001 במטרה לעודד פעילותם של אזרחים מן השורה לעיצוב החברה בה הם חיים כך שתהיה חברה המקבלת, מכבדת ומעודדת את זהותה העצמית הייחודית של כל קהילה ובה בעת מקיימת יחסי שכנות טובה וידידות ביניהן. אגודת המפגש הבין דתי פועלת לקידומם של רב-קיום אמיתי בתוך החברה הישראלית ושלום אנושי עם שכינינו באמצעות שימוש בשיח בין-דתי אינטראקטיבי שאיננו פוליטי והנטול סדר יום פוליטי – גלוי או סמוי. אנו מאמינים שבכל פתרון פוליטי אפשרי ימשיכו לגור יחד יהודים, מוסלמים, נוצרים ודרוזים ושעדיף לכולם שנלמד להתקיים יחד בהרמוניה תוך שמירת וכיבוד ההבדלים שבינינו. אנו מאמינים שהשיח הבין-דתי מתאים במיוחד למטרה זו שכן הוא מזמין את משתתפיו לבוא ממקום עמוק יחסית בתוכם, הוא עוזר לגלות קווי דמיון משמעותיים בין משתתפיו והוא מעודדם לקבל ולכבד את ההבדלים שביניהם כגורם מעשיר ולא כגורם מאיים.

  לכל משרות אגודת המפגש הבין דתי
 • אגודת רנה קאסן
  אגודת רנה קאסן פועלת במטרה לפתח ולהפעיל מענים חינוכיים עבור הילדים ובני הנוער הירושלמים. האגודה פועלת כיחידה הביצועית של עיריית ירושלים ומנהל חינוך ירושלים

  לכל משרות אגודת רנה קאסן
 • אגם שיקום בקהילה
  אנו חברת א.ג שיקום בית לחיים בע"מ, פועלים משנת 2000 ומתמחה בשיקומם של נפגעי נפש בקהילה. אנו מפעילים מערך הוסטלים ודיור מוגן לסוגיו וכולם פועלים תחת הסטנדרטים של משרד הבריאות ומשרד הביטחון ובפיקוחם, שמטרתם לשפר את היכולת התפקודית הנובעת מהתמודדות עם בעיות הקשורות למחלות הנפש ולהגיע לרמה האופטימלית של תפקוד עצמאי בקהילה ולהכרה עצמית. המטרה שלנו היא לקדם את נושא בריאות הנפש, לשקם את נפגעי הנפש ולשלבם בקהילה.
  מס' משרות: 1

  לכל משרות אגם שיקום בקהילה
 • אור מנחם
  סיוע לילדים חולי סרטן

  לכל משרות אור מנחם
 • אקים
  אקים ישראל, הינו ארגון ארצי של הורים ושל אנשים עם מוגבלות שכלית בישראל, הפועל כארגון ממוקד אדם, שמשמעותו ארגון המייצג את האנשים עם מוגבלות שכלית ואת משפחותיהם, תוך שמירה על זכויות האדם וחירותו.

  לכל משרות אקים
 • ארגון נשי חרות בישראל
  ארגון נשי חרות בישראל ע"ר, הוא ארגון נשים המפעיל ומנהל מעונות יום מקריית שמונה וקצרין בצפון ועד קריית מלאכי בדרום. מעונות היום מיועדים לילדי אמהות עובדות, ילדי רווחה, ילדי עולים וילדים לאמהות חד הוריות. מעונות היום פתוחים מהשעה שבע בבקר ועד השעה ארבע אחה"צ, עם אופציה עד חמש. במעון שוהים הילדים במסגרת חינוכית מבוקרת וכן מקבלים העשרה תרבותית. המעונות מיועדים לילדים בגילאי שלושה חודשים עד שלוש שנים. המעון הופך להיות יחידה טיפולית למשפחה כולה. ההורים והילדים לומדים טיפול באמצעות בעלי חיים. כמו כן הם לומדים מהי שעת אהבה שעת סיפור. הילדים הם מקבוצת סיכון גבוהה. קיימת כיום מודעות רבה של עסקים למען הקהילה. גופים רבים וחברות פעילים ותורמים בתחומי קהילה שונים ורבים. אנו מקווים כי גם בדרך זו נוכל לגייס משאבים תוך כדי שיתוף פעולה בעשייה חשובה זו. בחמשת השנים האחרונות העמותה נמצאת בשלבי פיתוח נפתחו מספר מעונות חדשים בבאר יעקב, בנתניה שני מעונות יום חדשים, בנס ציונה, בירושלים וכן בגבעת שמואל. כמו כן שודרגו מעונות נוספים שלנו שהיו שתי כיתות וכיום הם שלוש כיתות.

  לכל משרות ארגון נשי חרות בישראל
נקה סגור