דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
כתובת מגורים/מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

חיפוש עבודה לנוער

כל שעליכם לעשות הוא למלא את טופס החיפוש ואנו נציג לכם את העבודות המתאימות לכם ביותר בסביבה הפיזית הקרובה ביותר אליכם. בין אם אתם מחפשים עבודה לנוער בחופש הגדול ובין אם אתם מעוניינים במציאת עבודה קבועה לכל ימות השנה, אנו כאן בשבילכם!

דרושים עבודה לנוער

כל אדם שמעוניין להרוויח את לחמו ביושר, גם אם הוא מיועד לדמי כיס ולא לתשלומי חשבונות נכנס למודעות או לאתר דרושים. עבודה לנוער שונה בעיקרה מעבודה לאוכלוסיה הכללית, מכיוון שהיא מחייבת את האדם המחפש להציג כישורים אחרים ולעמוד בתנאי סף שונים. מצד אחד, התשלום המגיע לבני נוער על פי חוק הוא נמוך משכר המינימום הנהוג במדינה, ולכן יש תמריץ למעסיקים להעסיק בני נוער בזמנים בהם הדבר אפשרי, אך ברבים מן המקרים מוסר העבודה וסט הכישורים של בני הנוער המבקשים להתקבל לעבודה יהיו פחותים באיכותם מאשר אלו של אדם מבוגר ומנוסה יותר בשוק העבודה, דבר שיכול להקשות על חיפוש עבודה לנוער.

עבודה לנוער בחופש הגדול

החופש הגדול הוא אחד המועדים הנפוצים ביותר עבור חיפוש עבודה לנוער. מדובר בזמן בו כל תלמידי התיכון לא נמצאים במסגרות הרגילות שלהם, ומחפשים דרך נעימה ומשתלמת להעביר את זמנם. יחד עם החופש הגדול מגיע הצורך, וחוץ מהילדים שההורים שלהם הם באמת רוטשילד, רבים מילדי הארץ מחפשים עבודה על מנת לכסות את הצרכים הכלכליים שלהם. המזל הגדול של בני הנוער שמחפשים עבודה לנוער בחופש הגדול הוא שבתקופת הקיץ בתי עסק רבים מגדילים את נפחי הפעילות שלהם כתוצאה מהקיץ והחופש הגדול, כך שנוצרות משרות רבות המיועדות לבני נוער בחופשת הקיץ שלהם. עם זאת, מספר המשרות המוצעות הינו מוגבל, ולכן כדאי מאוד להקדים ולבצע חיפוש עבודה לנוער כחודש לפני היציאה לחופש הגדול על מנת להספיק ולתפוס את המשרות הפנויות לפני שהאחרים יעשו זאת.

נוח לכם באתר או באפליקציה?

אם אתם מעוניינים באפליקציה שהופכת חיפוש עבודה לנוער למטלה קלה ופשוטה, אתם באתר הנכון! אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו (למכשירי אפל ואנדרואיד) ולהתחיל לחפש את העבודה הקרובה ביותר לביתכם! אתם יכולים ליצור איתנו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר, ולקבל מצוות ההשמה המקצועי שלנו את כל התשובות לשאלות שלכם.

עוד בנושא חיפוש עבודה

להתאים את קורות החיים למשרה אחת הטעויות הנפוצות ביותר שגורמת לכך שמועמדים לא מוזמנים לראיונות היא שקורות החיים שלהם לא מתאימים למשרה המבוקשת. זה ברור, אך הבעיה היא..
קפה וסביבת עבודה אז איך אתם שותים את הקפה שלכם? ביננו, אין כמו ארומה עוטפת של קפה של בוקר!
למצוא עבודה קרוב לבית הפקקים בדרך לעבודה וחזרה ו"בילוי" של שעות רבות על הכביש הם מנת חלקם היום-יומית של רבים מאזרחי המדינה, רבים מדי. זמן שהיינו יכולים לנצל לדברים חשובים הרבה יותר. למשל, הורים שהיו יכולים לבלות זמן רב יותר עם ילדיהם במקום להיות על הכביש
עבודה לנוער בחופש הגדול מחפשים עבודה לחופש הגדול? יש לכם המון זמן פנוי ואתם רוצים להגדיל את דמי הכיס? או שאולי תיכננתם על רכב משלכם לשנת הלימודים האחרונה בתיכון?