דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי סוכן חכם שלום אורח הרשם פרסם משרה
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

סקר ג'וב קרוב ליום האישה הבינלאומי: שיקול מכריע בקרב הנשים בתהליך חיפוש העבודה הוא המרחק מהבית

נשים מחפשות עבודה הסמוכה לגן הילדים או בית הספר וכך לבלות יותר עם הילדים במקום בפקקים בדרך חזרה הביתה
כיום אנו רואים נשים בתפקידים שונים בארגונים אך עדיין נושא המרחק מהבית הוא שיקול מכריע בקרב נשים בנוגע לבחירת מקום עבודה, כך עולה מנתונים של אפליקציית ג'וב קרוב, המאפשרת חיפוש עבודה בהתאם למיקום המשתמש.
מנתוני ההורדות וחיפושי העבודה באפליקציה עולה כי שיעור של 53% נשים שולח את קורות החיים למקומות עבודה הקרובים יותר למקום מגוריהן. שיעור הנשים השוקלות את מקום העבודה עולה גם בהתאם לגיל, לאור העובדה שאמהות מעוניינות לעבוד בקרבת גן הילדים של הילד או בית הספר כאשר בין הגילאים 30-40 שיעור הנשים המחפשות עבודה בקרבת הבית הוא הגבוה ביותר עם 60%.
מפילוח גיאוגרפי של חיפושי העבודה של הנשים נמצא כי בירושלים שיעור הנשים הגבוה ביותר המתעניין לגבי קרבה לבית עם 66% ולאחר מכן חיפה 62%, באר שבע 61% ותל אביב 63%.
האפליקציה עובדת בצורה הבאה: לאחר הורדת אפליקציית ג'וב קרוב יכול המשתמש לאתר דרך הסמרטפון אפשרויות עבודה בהתאם לחיתוכים שונים -החל כמובן מתחום העיסוק והתפקיד המבוקש והגדרת מקומות עבודה רלוונטיים בהתאם למיקומו הנוכחי או אזור מגוריו, לימודים, גן הילדים, אזורי תעסוקה וכן זמני הנסיעה על פי קילומטר. לאחר מכן, האפליקציה מציגה את כל אפשרויות העבודה הרלוונטיים ברדיוס המבוקש כולל מידע רחב וחיוני כגון חישוב המרחק, זמן הנסיעה ממיקומו אל מקום העבודה, ניווט אל היעד, תמונות ומפה מפורטת עם סימוני מקומות העבודה המתאימים. כמו כן, ניתן לשלוח ישירות את קורות החיים ישירות ממכשיר הסמרטפון וכן ליצור קשר טלפוני עם מקום העבודה.
דנית מנטל-אזולאי, מנכ"לית ג'וב קרוב, מסרה: "מקום עבודה אינו חייב להיות רחוק מהבית ואין זו גזירת גורל לבלות זמני עמידה ממושכים בפקקים בדרך חזרה ממקום העבודה במקום לבלות עם הילדים בבית. אנו שמחים כי האפליקציה היא כלי בידי האמהות המאפשר להן למצוא מקום עבודה סמתוך לבית או לגן הילדים ובית הספר וכך לנצל את הזמן להיות עם הילד.".

האפליקציה מוצעת למשתמשי אנרואיד ואייפון והיא ללא תשלום.

להורדת האפליקציה:
אנדרואיד אייפון

עוד בנושא עבודה קרוב לבית

מר ישראלי עובר לעבוד קרוב לבית המושג RUSH HOUR כבר קיים עשרות שנים ומשמעו המעשי, זחילה איטית בצירי תנועה מרכזיים בשעות שרוב עובדי המשק נוסעים וחוזרים מעבודתם.
לשלב לימודים באוניברסיטה ועבודה חיי סטודנט בישראל אינם פשוטים. מצד אחד צריך להשקיע שעות רבות בלימודים אך מצד שני יוקר המחייה, שכר הדירה (ולמי שההורים אינם משלמים, גם שכר הלימוד) מקשים על היכולת להתקיים כלכלית. לכן, רבים מהסטודנטים נאלצים לצאת לעבוד. אך רצוי מאוד לדעת לשלב זאת בצורה נכונה.
סקר ג'וב קרוב ליום האישה הבינלאומי: שיקול מכריע בקרב הנשים בתהליך חיפוש העבודה הוא המרחק מהבית נשים מחפשות עבודה הסמוכה לגן הילדים או בית הספר וכך לבלות יותר עם הילדים במקום בפקקים בדרך חזרה הביתה.
נקה סגור