דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי שלום אורח הרשם
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

דרושים הצעות עבודה

במאמר שלפניכם נלמד כיצד באמצעות מודעות דרושים הצעות עבודה יוכלו להיות בהישג ידכם כך שתמצאו בקלות ובצורה פשוטה יחסית מקור פרנסה שמתאים לאופי ולשאיפות שלכם – ואיך לבצע זאת בצורה יעילה ואפקטיבית אשר תיטיב אתכם במאת האחוזים. נתעכב מעט על נקודה זו, משום שידוע כי עובדים רבים מתאכזבים (בדיעבד) לגלות שמקום העבודה הוא לא מה שהם חשבו מלכתחילה, וכעת נלמד כיצד מתאימים בין ציפיותיכם לציפיות המעסיק – תוך קריאה בין השורות, ולא רק על ידי קריאת הכתוב במודעה, שבדרך כלל מבשר טובות.

ניתוח מודעת דרושים:

הצעות עבודה והבנת המסיחים האפשריים בניסוח ההצעות לדוגמה: "לחברה מובילה באזור השרון דרוש טכנאי סלולר". יש לבדוק מיהו הכותב: האם הוא בחר להישאר בעילום שם על אף שהוא המעסיק, או שמא מדובר בחברת כוח אדם שמוצאת עבודה עבור חברה נזקקת כלשהי. במידה וזוהי חברת השמה, קחו בחשבון שאחוזים מתלוש המשכורת שלכם יעברו אליה, על אף שלא היא שעבדה, אלא אתם.
מסיח נוסף שמפיל לא מעט דורשי עבודה: במודעה כתוב "נא לציין ציפיות שכר. הודעה ללא ציפיות שכר לא תיענה". המודעה יוצרת רושם של גמישות, אף על פי שלא כך פועל המשק הריכוזי של מדינת ישראל. בדרך כלל, התעשייה בה מרוויחים סכומים נרחבים שרצויים לרובינו היא תעשיית ההייטק. במשרות הקשורות לתעשיות חלשות יותר – כלל לא בטוח שיחזרו אליכם בראותם מה השכר שתבקשו, ולכן אם אתם באמת רוצים לעבוד שם, ולא במקום אחר, רצוי להתחיל בציפייה נמוכה יותר.

סוגי עבודות מיוחדות

ישנם אנשי קריירה או עובדים מקצועיים שהגיעו להישגים בתחומם ומסיבות שקשורות לתחום העיסוק, או להחלטות שקיבל המעסיק מבחינה אסטרטגית, או כתוצאה מהחלטה לצאת ללימודים – או מכל סיבה אחרת - רצה הגורל והם לא עובדים כעת. בעבר, ניתן היה להגיע רק למשרות קבועות ואז היה חשש שאותו איש קריירה, שהתמקצע כבר יצטרך ללמד מקצוע אחר ולהחליף את תחום העיסוק שלו. כיום אין זה בהכרח כך, וניתן למצוא משרות זמניות עד לסיום הלימודים/התקופה בה אינך עובד בתחומך.

לפרטים על מודעות דרושים הצעות עבודה ומשרות פנויות - לחצו כאן

עוד בנושא חיפוש עבודה

וזה שלא ידע לשאול.... השאלות שמומלץ לשאול ואלו שעדיף להימנע מהן בראיון העבודה שלכם.
עבודה זמנית עבודה מוגדרת כזמנית כאשר היא מוגדרת מראש לזמן מוגבל, אם על ידי המעסיק ואם על ידי העובד. עבודה מעין זו יכולה להיות בשלל תחומים ומקצועות ולהתאים לצעירים הרוצים למצוא את עבודתם הראשונה, לאנשים אשר זקוקים לתוספת לקורות החיים ולכל מי שאינו רוצה להתחייב למקום העבודה לזמן רב מכל סיבה שהיא.
חיפוש עבודה לנוער אצלנו בג'וב קרוב תמצאו כל סוג של עבודה שאתם צריכים. חיפוש עבודה לנוער בקרבתכם וסביבתם המידית מעולם לא היה קל יותר עם האפליקציה החדשנית שלנו ועם שירות המיקום הגיאוגרפי שהאתר שלנו מציע.
משרות פנויות במרכז מחפשים עבודה בא לא תצטרכו להגיע רחוק? מעוניינים לעבוד גם במהלך התואר? מחפשי עבודה מהבית? אתם בעמוד הנכון! בעמוד זה תקבלו מידע וטיפים על מציאת משרות פנויות במרכז...
נקה סגור