דלג לתוכן
שלום אזור אישי אזור אישי סוכן חכם שלום אורח הרשם פרסם משרה
מיקום נוכחי: לא ניתן לזהות את מיקומך

למצוא עבודה חדשה, גם כאשר אתם עובדים

אתם מרגישים כבר שחוקים בעבודה, שבמוצאי שבת המחשבה על לחזור למקום העבודה גורם לכם ייאוש או פשוט תחושה שהתפקיד "קטן" עליכם ואתם צריכים כבר משהו אחר שיתאים לניסיון ולמידות שלכם, הגיע הזמן לחפש מקום עבודה חדש. אך השאלה היא כיצד לחפש מקום עבודה בזמן שאתם עובדים, מדובר במשימה לא פשוטה אבל לא צריך להיות סוכן מוסד כדי להצליח בה.

קודם כל חשוב להיות דיסקרטיים. כמובן שלא כדאי לספר למנהל שלכם כיוון שאתם לא יכולים בוודאות מתי תמצאו את העבודה הבאה והוא לעומת זאת עלול להתחיל לחפש לכם כבר מחליף. תודיעו למנהל שאתם עוזבים רק לאחר שמצאתם כבר מקום עבודה חדש. אנו ממליצים גם לא לספר יותר מדי על כוונתכם לחברים במקום העבודה. שמועות מטבעם להתעופף הלאה למחוזות שעלולים להיות לא רצויים ועדיף להימנע מכך. יחד עם זאת, כדאי לדבר בצורה דיסקרטית עם אנשים שאתם סומכים עליהם כדי לבדוק אפשרויות למציאת עבודה.

גם שליחת קורות החיים אינה יכולה להתבצע בשיטת "שלח לחמך". כדאי לחשוב טוב לפני שאתם משגרים את קורות החיים כדי שחלילה לא תגיע במקרה לידיים הלא נכונות, קרי המעסיקים שלך. חשוב לזכור כי עבודות רבות מתפרסמות כחסויות ולכן לא תמיד תדעו באיזו חברה מדובר ועדיף להימנע משליחת קורות חיים למקומות עבודה שאינם יודעים בוודאות מיהן. גם במכתב הנלווה המצורף לקורות החיים בקשו לשמור על דיסקרטיות הפניה.

גם ההתנהלות בעבודה חייבת להיות זהירה יותר. לא כדאי לענות לטלפונים ממספרים לא מזוהים ובמידה וכן כדאי להתרחק על מנת שלא ישמעו אתכם. במידה ואתם אינכם יכולים לשוחח בקשו את מספר הטלפון ובקשו לחזור מאוחר יותר.

בעיה חיונית בחיפוש עבודה היא היכולת לגייס ממליצים משום שכמובן לא ניתן לבקש את המלצת הבוס הנוכחי ולכן הפתרון הוא לפנות למנהלים ומעסיקים קודמים כדי לבקש את המלצתם. זה לא אידיאלי אבל זה המצב.

אך הנקודה החשובה ביותר היא להמשיך במקום עבודתכם באותו מרץ ומוטיביציה כרגיל כדי שחלילה זה לא יעלה לכם במקום העבודה הקיים. זכרו, עד שלא מצאתם עבודה חדשה, שום דבר אינו מובטח.

בהצלחה.

עוד בנושא חיפוש עבודה

לחזור לשוק העבודה לאחר מספר שנים בהם לא עבדתם מסיבות שונות, לידה של ילדים, חופשה ארוכה, משבר ממושך או כל סיבה אחרת – החלטתם לחזור העבודה. לא מדובר במשימה פשוטה בחיפוש עבודה שוב לאחר תקופת נתק אך היא בהחלט אפשרית
פרסום משרות חינם בעוד שחברות השמה רבות גובות מכם כספים על המודעות שאתם מפרסמים, אנו כאן בג'וב קרוב מציעים לכם את האפשרות של פרסום משרות חינם באתר האינטרנט שלנו. אנו מבינים את הצורך בכוח אדם איכותי, ומאפשרים לכם המעסיקים לבצע השמה איכותית באופן מידי
חיפוש עבודה בדרום - כל אחד יכול במאה ה-21 העבודה היא חלק בלתי נפרד מחיינו, לצערנו ישנן תקופות ארוכות בהן אנחנו מחוסרי עבודה או חוששים למקום העבודה שלנו. אז מה בעצם אנו יכולים לעשות בתקופה בה אין לנו עבודה ואנו כל כך משתוקקים לעבוד? ואיך מכינים את עצמנו ליום סגריר בו יתקיימו קיצוצים במקום העבודה שלנו?
אתר חיפוש עבודה חינם בשונה מאתרים של חברות כח אדם/השמה אתר ג'וב קרוב דוגל בגישה מקצועית המבקשת להצליב בין תחומי כישורייך ויכולותייך לבין מעסיקים הדורשים המובילים במשק
נקה סגור